XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14.07.2024.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14.07.2024.

1.Dziękujemy  tym, którzy sprzątali w tym Tygodniu nasz Kościół : GRZYMACZEW WIEŚ.  W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania Mieszkańców Miejscowości: GRZYMACZEW WIEŚ

1. ZAPRASZAMY NA FESTYN ŚW. BRATA ALBERTA NIEDZIELA 21 LIPCA.

Czeka nas wiele atrakcji, Zespoły  muzyczne, gry i zabawy dla dzieci, tor przeszkód, loteria. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Modest Project, który da Koncert utworów Zbigniewa Wodeckiego. Przed zakończeniem Imprezy potańcówka pod Gwiazdami, którą poprowadzi DJ DAMIAN. Festyn rozpoczynamy o 15.00 a kończymy około 22.00. JUŻ DZISIAJ DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE. W związku z przygotowaniami do Festynu, prosimy o pomoc w zbieraniu upominków do Loterii fantowej.

1. OSTATNIE SPOTKANIE DLA OSÓB ZAANGAŻOWANYCH W PRZYGOTOWANIE FESTYNU W ŚRODĘ O GODZINIE 19.00. ZAPRASZAM. Bardzo potrzebna jest pomoc Strażaków.
  1. Na Cmentarzu Parafialnym jest bardzo poważna awaria wody, której nie da się usunąć bez dużego nakładu prac, dlatego jedyne czynne ujęcie wody znajduje na rozdrożu alejek, przy Mapie Cmentarza.

ks. Ryszard