XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.07.2024.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.07.2024.

1.Dziękujemy  tym, którzy sprzątali w tym Tygodniu nasz Kościół : STOK POLSKI WIEŚ.  W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania Mieszkańców Miejscowości: GRZYMACZEW KOLONIA.

1. Przed Nami I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej:
  1. Od 2 do 7 Lipca będą organizujemy Wczaso-rekolekcje dla Osób Niepełnosprawnych. Pilnie poszukujemy Wolontariuszy. We Wtorek od godziny 9.00 będziemy urządzać pomieszczenia pod Wczaso-rekolekcje dla osób Niepełnosprawnych. Zapraszam Młodzież i dorosłych chętnych do pomocy. Jeżeli ktoś chce z Nami podzielić się ciastem, lub innymi słodyczami, jedzeniem,  szczególnie warzywami prosimy o taką pomoc.
  2. BÓG ZAPŁAĆ PANOM: Markowi, Janowi, Marianowi, Ireneuszowi, Alkowi za pomoc i prace przy Parafii w tym tygodniu.

1. W związku z przygotowaniami do Festynu Parafialnego, który odbędzie się 21 Lipca prosimy o pomoc w zbieraniu upominków do Loterii fantowej. Zapraszamy również do udziału te Sołectwa i Wioski, które jeszcze nie zaangażowały się w nasz Parafialny Festyn.

………………………………………….

ks. Ryszard