XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.06.2024.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

23.06.2024.

1.Dziękujemy  tym, którzy sprzątali w tym Tygodniu nasz Kościół : STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ.  W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania Mieszkańców Miejscowości: STOK POLSKI WIEŚ

1. We Wtorek od godziny 9.00 będziemy urządzać pomieszczenia na Siłownię. Zapraszam Młodzież.
  1. W Środę o godzinie 19.00 kolejne Spotkanie przygotowujące do Festynu Parafialnego.
  1. Od 2 do 7 Lipca będą organizujemy Wczaso-rekolekcje dla Osób Niepełnosprawnych. Pilnie poszukujemy Wolontariuszy. W Czwartek o godzinie 19.00 Spotkanie dla osób chcących uczestniczyć i wspomagać Wczaso-rekolekcje dla osób Niepełnosprawnych.
  1. W Sobotę od godziny 9.00 będziemy budować ogrodzenie i pomieszczenia dla zwierząt. Proszę o pomoc przy tych pracach.
  1. Spotkanie Pielgrzymów idących na JASNĄ Górę w grupie Błaszki odbędzie się w Sobotę o godzinie 19.30 w Kościele św. Anny w Błaszkach.
  2. Od Niedzieli 7 Lipca do 25 Sierpnia Msze święte, będą odprawiane w Wojkowie o 00 i 12.00 w Kaplicy Fajum o godzinie 10.00.                    ks. Ryszard