XI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.06.2024.

1. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w tym Tygodniu nasz Kościół :  STOK POLSKI, GROBELKA I POLESIE..  W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania Mieszkańców Miejscowości: STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ.
  2. Spotkanie Ministrantów w Sobotę o godzinie 9.30. o tej samej godzinie ma swoje Spotkanie Schola Magnificat. Po Spotkaniu wspólne ognisko. Zapraszam.
  1.

Tydzień temu mieliśmy Niedzielę gospodarczą. Przypomnę, że zbieramy środki na wkład własny do prac remontowych. ( ZEBRALIŚMY 3. 040 zł z potrzebnych 7.800 zł). Bóg Zapłać.

1. Bóg Zapłać Panom: Marianowi, Janowi, Mariuszowi, Markowi i Grzegorzowi, za pracę przy Parafii.
  1. Jutro o godzinie 12.00 odbędzie się Pogrzeb: + Julianny Wieczorek.

+ Wieczny odpoczynek…

1. Odwiedziny Chorych w tym tygodniu, będą maiły miejsce w Środę, od godziny 8.30.
  2. Od 2 do 7 Lipca będą organizujemy Wczaso-rekolekcje dla Osób Niepełnosprawnych. Pilnie poszukujemy Wolontariuszy.                                                                                                                                                                                                      ks. Ryszard