VIII NIEDZIELE ZWYKŁA

VIII NIEDZIELE ZWYKŁA

Uroczystość Bożego Ciała

26.05.2024.

 
 
 

VIII NIEDZIELE ZWYKŁA

Uroczystość Bożego Ciała

26.05.2024.

  1. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w tym Tygodniu nasz Kościół :  W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania Mieszkańców Miejscowości: GRABOSTAW.
  2. Dzisiaj Dzień Matki. Wszystkim Mamom życzymy opieki Bożej i Matki Jezusa Chrystusa Maryi.
  3. Przed nami piękna uroczystość Bożego Ciała. Msza święta z Procesją  Bożego Ciała o godzinie 11.00. Zapraszam wszystkie asysty: Druhów Strażaków, Scholę, Chór, Ministrantów, Szafarzy.  Proszę mieszkańców Wojkowa i innych wiosek o przygotowanie 4 Ołtarzy Eucharystycznych. Od Piątku po Bożym Ciele zaczynamy Oktawę tej Uroczystości i codzienne procesje w tym czasie wokół Kościoła.
  4. W Środę Próba sypania Kwiatków. Zapraszamy Dziewczynki z tegorocznej Komunii świętej i Dziewczynki, które były u pierwszej Komunii świętej rok temu i wszystkie inne Dziewczynki chcące sypać kwitki dla Pana Jezusa, podczas Procesji  Bożego Ciała.

 

 

  1. 1 czerwca w I Sobotę miesiąca, zapraszam na Różaniec święty po ostatniej Mszy świętej. Różaniec ofiarujemy w Intencji Dzieci.
  2. W Niedzielę 2 Czerwca obchodzić będziemy Odpust NSPJ w kaplicy Fajum. Msze święte tego dnia o godzinie: 7.00/9.00/10.30 w Wojkowie. 12. 00 Odpust w Kaplicy Fajum.
  3. Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny związek Małżeński:

1

KRYSTIAN JÓZEF STELMASIAK/PARAFIA WOJKÓW. St. Wolnego

ANNA MARIA KWIATKOWSKA/ PARAFIA WOJKÓW/ st. Wolnego/1

ks. Ryszard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print