V NIEDZIELA WIELKANOCNA

28.04.2024.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

28.04.2024.

1. Dziękujemy tym, którzy sprzątali w tym Tygodniu nasz Kościół : KIJE, BUDY, WCISŁO.W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania Mieszkańców Miejscowości:
  2. Przed Nami I Piątek miesiąca. Spowiedź święta tego dnia z racji Uroczystości NMP Królowej Polski, pół godziny przed każdą Mszą świętą. Spowiedź Dzieci I Komunijnych odbędzie się w Piątek  3 Maja o godzinie 17.00.
  3. Spotkanie dla Dzieci I Komunijnych w ramach przygotowań odbędzie się w Środę i Czwartek o godzinie 18:30. I Komunia święta będzie miała miejsce 5 Maja o godzinie 12.00. Komunia święta Rocznicowa odbędzie się w Boże Ciało 30 Maja.
  4.

Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania ma spotkanie dzisiaj po Mszy świętej o godzinie12.00.

1. 1 maja Zapraszam Scholę i Ministrantów na „RAJD ROWEROWY do Białej”. Początek rajdu 12.00 mile widziani Rodzice.
  2. 2 maja Święto Flagi. Zachęcam do wywieszenia Biało – czerwonej.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie po ostatniej Mszy świętej. Gratuluje wszystkim którzy w ostatnich dniach odświeżyli i przyozdobili przydrożne Kapliczki.
  4. 4 Maja zapraszam na krótki Rajd Motocyklowy. O godzinie 12.00 wyjazd do Sokolnik na Zlot Motocyklowy i poświęcenie motocykli. Powrót około godziny 16.00. Spotkanie organizacyjne tego samego dnia, o godzinie 11.30 w Sali kominkowej.