OGŁOSZENIA PARAFIALNE. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków. II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

II NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: KIJE, BUDY, WCISŁO.W Sobotę w dogodnych godzinach,  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: POKRZYWNIAKI

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zawsze w Piątek o 17.30, a Gorzkie Żale w każdą Niedzielę wielkiego Postu, po Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy do udziału Dorosłych, Młodzież i Dzieci.

3.W Kaplicy Fajum Droga Krzyżowa w każdy Piątek o godzinie 17.00.

1. Za tydzień kolejne Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.
  2. Dzisiaj Niedziela Gospodarcza. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na zwrot należności za materiały budowlane. Bóg Zapłać.
  3. W Piątek o godzinie 19.00 spotkanie Wspólnoty Anavim.
  4. Do nabycia: Gazetka NIEPOKALANA i Dwutygodnik Opiekun.
  5. W dniach od 5 do 7 Kwietnia Warsztaty muzyczno-edukacyjne „w JEGO SERCU”. Rodziców dzieci z naszej Scholi, oraz innych chętnych, proszę o pomoc w przygotowaniu posiłków.
  6. Bóg Zapłać za zaangażowanie w zbiórkę, na rzecz zainstalowania w naszym Kościele ogrzewania.
  7. Rekolekcje -Plan. Zapraszamy.
  8. W Poniedziałek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Bractwa św. Józefa.                                           ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.