OGŁOSZENIA PARAFIALNE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO.

 

 

1.   W najbliższy Wtorek o 19.30 zapraszam na spotkanie Młodzież  i wszystkich zainteresowanych pomocą w przygotowaniu i przeprowadzeniu Wczaso-Rekolekcji dla osób niepełnosprawnych.

2.   Bardzo dziękuje Radnym Parafii za zaangażowanie w zbiórkę środków na malowanie Kościoła. Zbiórka trwa nadal, brakuje nam jeszcze około 100.00 zł. Tym dla których wygląd naszej Świątyni jest ważny i czują się związani z naszą Parafią bardzo dziękuję. Tym, którzy jeszcze nie dołożyli swojej cegiełki proszę o wsparcie tego dzieła, ponieważ za trzy tygodnie prace dobiegną końca, jako Parafia musi wywiązać się z płatności wobec Firmy.

Szczególne podziękowanie kieruje do Firmy ALPEX ZAGATA,  która przekazała na rzecz malowania naszej Świątyni dar finansowy.

3.   Komunia święta rocznicowa, będzie miała miejsce w Uroczystość Bożego Ciała 16 Czerwca na Mszy świętej o godzinie 12.00. Próba przed tą uroczystością odbędzie się po następnej Niedzieli. Do udziału w tej uroczystości zapraszam również dzieci I Komunijne z tego Roku.

4.    Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: GRABOSTAW. Na najbliższą Sobotę zapraszam według kolejności mieszkańców miejscowości: PIEGONISKO.

PILNE!!!.

W dniach od Poniedziałku do Środy

musimy w Kościele uzupełnić braki w podłodze.

Proszę o pomoc.

                                                              

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print