OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11.2018 do 25.11.2018

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

18.11.2018 do 25.11.2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: NIEDOŃ EMILIANÓW. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości NIEDOŃ WIEŚ.

1. 11 listopada obchodziliśmy 100 lecie odzyskania przez naszą Ojczyznę Polskę niepodległości. Byliśmy razem, aby i uczcić pamięć wszystkich Polaków, których mądrość i ofiara życia doprowadziły od odzyskania niepodległości naszej ojczyzny Polski. Słowa uznania i wdzięczności dla Wychowawców i dzieci S.P w Trzcinki i Jasionnej.
    za przepięknie przygotowany program artystyczny. Bóg zapłać również osobom, które pomogły przygotować spotkanie przy ognisku.
  2. Dziękuję w imieniu całej Parafii za pomoc w posprzątaniu ściętych drzew mieszkańców następujących miejscowości: Wojków, Wrząca, Stok Polski, Pipie.

1. Organizujemy parafialną Pielgrzymkę do Medjugorje. Zapisy od 1 Grudnia. Szczegóły na naszej stronie parafialnej i na kartkach przy wejściu do Kościoła.

1. Próba Scholi Magnificat w Sobotę o godzinie 11.00. Obecność obowiązkowa, ponieważ przygotowujemy się udziału w przeglądzie Chórów i Zespołów śpiewaczych w Sokolnikach 1 Grudnia.
  2. Zapraszam na Spotkanie Radę Parafialną. Spotkanie odbędzie się w Czwartek o godzinie 19.30 w Starym Probostwie. Tematem Spotkanie będzie:
  • Przygotowanie do Odpustu Parafialnego 8 Grudnia i zawierzenia Maryi całej naszej Parafii,
  • Przygotowanie do zbiórki na rzecz założenia w naszym Kościele ogrzewania,
  • Rozprowadzenie po naszej Parafii Opłatków wigilijnych i kalendarzy diecezjalnych.
  1. W tym tygodniu rozpoczynamy prace przygotowawcze do montażu Ołtarza i Ambonek.

Ks. Ryszard Krakowski

Proboszcz Parafii