OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 15.10.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15.10.2023

 

1.     Dziękujemy  tym, którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: POKRZYWNIAKI .    W sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców miejscowości: PIPIE.

 

2.    TRWA MIESIĄC RÓŻAŃCOWY – Październik. Różaniec w tygodniu codziennie o 17.30, a W Niedzielę o 7.00 i 11.30. W Kaplicy Fajum o 17.00. Dzieci zapraszamy szczególnie we Worek i Czwartek.

3.    DZISIAJ NIEDZIELA GOSPODARCZA ZEBRANE ŚRODKI PRZEZNACZYMY NA POKRYCIĘ CZĘCI WYDATKÓW ZWIĄZANYCH Z  BUDOWĄ KAPLICY EUCHARYSTYCZNEJ NA CMENTARZU.

4.    Msza z Nowenną do Bożego  Miłosierdzia. Intencje znajdują się  w gablocie.

5.    25 Października w środę o godzinie 19.00 odbędzie się Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Rodzina.

6.    Przed nami ostatni etap prac związanych z ogrzewaniem Kościoła. Przypomnę, że mamy wykonaną całą instalację, zabezpieczenia energetyczne i Foto-Woltaikę. Ostatni etap, to montaż grzejników ławkowych. Na zakup grzejników  brakuje nam około 50.000 zł. Członkowie Rady Parafialnej przejdą po Rodzinach naszej Parafii. Prosimy każdą Rodziną o 200 zł w dwóch ratach, jedną w Październiku drugą w Listopadzie. Jeżeli uda nam się zebrać brakującą kwotę w drugiej połowie listopada grzejniki zostaną zamontowane i uruchomione.

7.    Zapraszamy do udziału w Warsztatach Muzycznych „W Jego Sercu” 2023. DZIECI MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH.

WARSZTATY POPROWADZI PANI JULIA STOLPE.

 

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print