OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 13 PAŹDZIERNIKA 2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 PAŹDZIERNIKA 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: POKRZYWNIAKI.. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: TRZCINKA.

  1. DZISIAJ NIEDZIELA INWESTYCYJNA. Zebrane środki przeznaczymy na

   spłatę należności za materiały budowlane.

  1. Spotkanie osób odpowiedzialnych za zbiórkę środków na zainstalowanie w naszym Kościele ogrzewania odbędzie w 3 Środę miesiąca 16 Października, o godzinie 19.00.
  2. W dniach od 18 do 20 Października w naszej Parafii odbędą się Warsztaty muzyczno-edukacyjne ‘W JEGO SERCU’.ZAPRASZAMY NA KONCERT UWIELBIENIA PANA BOGA. NIEDZIELA GODZINA 17.00. Zapraszamy tym bardziej, że są to prawdopodobnie ostatnie Warsztaty, których finał odbywa się w naszej Parafii. Potrzebna jest pomoc w przygotowywaniu posiłków. Wszystkich którzy zechcą nas wesprzeć ciastem, czy inną żywnością zapraszamy do nas od Piątku do Niedzieli.
  3. Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński następujące osoby:
  • Jacek Gąsiorowski/ Stanu wolnego/ zam. Parafia Wojków

Justyna Wietrzyk/ Stanu wolnego/ zam. Parafia Iwanowice/ Zapow.2.

  • Mateusz Sibiński/ Stanu wolnego/ zam. Parafia Wojków

Katarzyna Sibińska/ Stanu wolnego/ zam. Parafia Wojków/ Zapow.1.

Kto zna przeszkody na drodze do zawarcia Sakramentu Małżeństwa wymienionych osób,                   w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcz miejsca.

ZAPRASZAMY:

– Ks. Leszek zaprasza na spotkania formacyjne w tym tygodniu   ministrantów i kandydatów na ministrantów. Poniedziałek na godzinę 16,00 grupę młodszą od klasy 3 do 6 szkoły podstawowej, wtorek na godzinę 18,30 tych, którzy chcą zostać lektorami, czwartek na godzinę 18,30 grupę starszą od klasy 7  i starszych. Początek spotkań w Kościele.

– ks. Leszek zaprasza na wyjazd 1- dniowy  do Berlina na Jarmark Bożonarodzeniowy oraz zwiedzanie miasta w dniu 30 listopada,  natomiast w lipcu zaprasza na Pielgrzymkę samolotową do Lourdes   we Francji. Szczegółowe informacje na kartkach na stoliczkach  pod chórem. Spotkanie organizacyjne w sprawie tych wyjazdów dla osób zainteresowanych dziś w niedzielę 13 października po Mszy św. o godzinie 16,00 u nas w Kościele.

  • NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE codziennie o 17.30, w Niedzielę o 11.30.

WSZYSTKIM KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY I IMIENINY SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA. Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print