OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA. 29 Września 2019.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

29 Września 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: NIWA PĘCZEK. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: KOPACZ.KIJE, BUDY, WCISŁO.

1. Osoby należące do „Wspólnoty Margaretki”, zapraszam na Spotkanie w każdy I Czwartek Miesiąca. Spotkanie rozpoczyna się Eucharystią za Kapłanów o godzinie 19.30 w Kaplicy św. Józefa.
  2. Przed nami I Pątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi świętej od godziny 16.30 do 18.00. w Kaplicy Fajum od godziny 18.30 do 19.00. Zapraszamy szczególnie Młodzież przygotowującą się, do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  3. Odwiedziny Chorych, odbędą się w Sobotę w godzinach od 9.00 do 12.00.
  4. Zapraszamy na Spotkanie Scholi i Rodziców Dzieci należących do Scholi w Sobotę na godzinę 14.30.
  5. Przypominamy o naszej zbiórce środków na zainstalowanie w naszym Kościele ogrzewania. Zaczynamy od 1 dnia miesiąca Października, a spotkanie osób odpowiedzialnych za zbiórkę jak zawsze w 2 Środę miesiąca o godzinie 19.00 na Probostwie. Rozstrzygnięcie Konkursu NFOŚ, w którym nasza Parafia bierze udział, ma nastąpić pod koniec Grudnia tego roku.
  6. Za tydzień taca przeznaczona będzie, na rzecz Diecezji.
  7. W dniach od 18 do 20 Października w naszej Parafii odbędą się Warsztaty muzyczno-edukacyjne ‘W JEGO SERCU’. Zapisy od dzisiaj w Zakrystii. Koszt udziału w Warsztatach to 40 zł.
  8. Spotkania w tym tygodniu dla Młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania: Poniedziałek grupa 1, Wtorek grupa 2, Czwartek grupa 3, Piątek grupa 4 Spotkania na starym Probostwie, początek o godzinie 19.00 koniec 19.50.
  9. Spotkanie Dzieci przygotowujących się, do Pierwszej Komunii świętej, za Tydzień w Niedzielę, po Mszy świętej o godzinie 10.00 w Kościele.
  10. Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński następujące osoby:                                        Jakub Borowiak/Stanu wolnego/ zam. Parafia Błaszki.                                                                                  Anita Nowakowska/ Stanu wolnego/ Parafia Wojków / Zapowiedź 1.                                           Zapraszamy.
  • Do Kaplicy św. Józefa, na codzienną Adorację Najświętszego Sakramentu w godzinach od 00 do 18.30 w tygodniu, w Niedzielę od godziny 7.30 do 17.00.
  • Spowiedź w naszej Parafii codziennie w tygodniu 20 minut przed Mszą świętą, a w Niedzielę pół godziny przed Mszą świętą. (Wypominki).
  • W każdą Niedzielę, pół godziny przed Mszą świętą o godzinie 8.00, 10.00 i 12.00 zapraszamy na Modlitwę Różańcową.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.