OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08 Września 2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08 Września 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: ROŻENNO I CHUDOBA. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: ROŻENKI.

  1. Spotkanie osób należących do Róż Różańcowych naszej Parafii, odbędzie się w najbliższy Piątek po Różańcu Fatimskim na Probostwie około 19.30.
  2. Spotkanie Wspólnoty Apostołów Maryi Królowej Pokoju, odbędzie się w Środę o godzinie 19.00 na Probostwie. Po Spotkaniu Zapraszamy na godzinną Adoracje Najświętszego Sakramentu. (20.00 do 21.00).
  3. Odwiedziny Osób Chorych z posługą Sakramentalną odbędą się w Sobotę 14 Września w godzinach od 08.30 do 12.00.
  4. ks. Leszek zaprasza na spotkania formacyjne:

Spotkanie kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, czyli uczniowie klas 7 i 8 Szkoły podstawowej i pierwszej klasy Szkoły ponadpodstawowej, oraz osoby, które nie przyjęły Sakramentu Bierzmowania, odbędzie się we Wtorek                 10 Września o godzinie 18.30 w Kościele. Obecność obowiązkowa. Spotkanie potrwa około 40 minut.

  1. Dzieci klas 3, które przyjmą w przyszłym roku I Komunię świętą, rozpoczynają przygotowania w najbliższy Czwartek 12 Września po Mszy świętej wieczornej, czyli około 18.30.
  2. Osoby młode, które chcą uczestniczyć Spotkaniach Wspólnoty Młodzieżowej, zapraszamy co tydzień w Sobotę w godzinach od 19.00 do 21.00. Spotkanie odbywać będą się na starym Probostwie. Pierwsze spotkanie 14 Września o godzinie 19.00.
  3. Wyjazd Ministrantów z naszej Parafii do Kalisza na diecezjalna Pielgrzymkę Ministrantów diecezji kaliskiej do św. Józefa dnia 21 Września w Sobotę o godzinie 8.00.
  4. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:
  5. Lukasz Dominik Wasiak/ stanu wolnego/ Parafia Męka

    Weronika Maria Kołodziejczak/ Stanu wolnego/ Parafia Wojków/ Zap.2

 

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

print