OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 04.09.2022.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA. 04.09.2022.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

04.09.2022.

 

1.     Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół STOK POLSKI, GROBELKA I POLESIE. Na najbliższą Sobotę zapraszam według kolejności mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI WIEŚ.

2.   Trwają zapisy na pieszą Pielgrzymkę RODZIN do Sanktuarium św. Józefa           w Kaliszu. Termin Pielgrzymki to 16-17 Września. Pierwszego dnia w Piątek nocleg w Iwanowicach, następnie w Sobotę docieramy do Bazyliki                św. Józefa w Kaliszu gidzie o godz. 18.00 będziemy brać udział w Eucharystii. Zapraszam NA Spotkanie organizacyjne w najbliższa Niedzielę po Mszy świętej o godzinie 12.00.

3.   Msza święta o 10.30 to Msza na którą zapraszamy szczególnie Dzieci    z Rodzicami.

4.   Rodziny które w ostatnim czasie pożegnały swoich bliskich, proszę o kontakt, aby ustalić terminy Mszy świętych.

5.   W Środę na godzinę 19.00 zapraszam na Spotkanie Radę Parafialną i osoby zaangażowane w zbiórkę środków na malowanie Kościoła. Spotkanie dotyczyć będzie prac które jeszcze trzeba wykonać w Kościele, a także przygotowania do Poświęcenia Kościoła i spotkania z Biskupem Damianem Brylem.

6.   Od Poniedziałku do Soboty włącznie codziennie od godziny 9.00 rano będziemy pracować przy odnowieniu ławek Kościoła. Zapraszam każdego kto może nam pomóc. Będziemy zdejmować stare obicia i po ich zdjęcie malować ławki i uzupełniać brakujące elementy. Ławek jest dużo więc potrzebna jest też duża Ekipa. Zapraszam.

7.   W Czwartek po Eucharystii zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00.

8.   Rozpoczynamy zapisy do Chóru Parafialnego. Pierwsze próby rozpoczniemy w Październiku. Chór poprowadzi Pani Katarzyna Wojtera z d.Wierucka.

Serdecznie zapraszamy.

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print