OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 01 Września 2019

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

01 Września 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: ROŻENNO I CHUDOBA.

1. Prosimy o zgłoszenie do następnej Niedzieli w Zakrystii, osób chorych do odwiedzin z posługą sakramentalną, które odwiedzał ks. Paweł Brylak.
  2. Przed nami I Piątek miesiąca. Spowiedź święta tego dnia:

17.00 do 18.00 a w Kaplicy Fajum od 18.30 do 19.00 Zapraszamy do skorzystania z tej okazji i pielęgnowania praktyk I piątków miesiąca.

1. W I Sobotę miesiąca po wieczornej Mszy świętej Nabożeństwo wynagradzające i Różaniec. Zapraszamy
  2. Zapraszamy również na II Parafialną Pieszą Pielgrzymkę Rodzinną, od Maryi Do Józefa. Wyruszamy w Sobotę 7 Września, nocujemy w Chełmcach i w Niedzielę wchodzimy do Kalisza. Zapisy w Zakrystii do Środy włącznie. Spotkanie organizacyjne w Czwartek o godzinie 18.30.
  3. Dnia 2 Września w poniedziałek o godzinie 9.00 w naszym Kościele parafialnym, odbędzie się Msza święta na rozpoczęcie Roku szkolnego 2019/2020. Zapraszamy wszystkie dzieci, Rodziców Nauczycieli i Wychowawców.
  4. W najbliższą Środę o godzinie 18.45. odbędzie się Spotkanie organizacyjne dla Scholi i Rodziców dzieci do niej należących. Spotkanie dotyczy Pielgrzymki do Rzymu.
  5. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:
  6. Lukasz Dominik Wasiak/ stanu wolnego/ Parafia Męka                                                                           Weronika Maria Kołodziejczak/ Stanu wolnego/ Parafia Wojków/ Zap.1

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.