OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XX NIEDZIELA ZWYKŁA18 Sierpnia 2019

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 Sierpnia 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWINSKICH

2.ZAPROSZENIE!!! Dzisiaj III Parafialny Festyn św. Brata Alberta.

Zbiórka Krwi w godzinach od 13.do 16.00 w budynku Starego Probostwa.  Zabieramy dowód osobisty i przychodzimy po lekkim posiłku.

W ramach Festynu rozegrany zostanie turniej Siatkówki plażowej, odbędą się występy zespołów, przygotowane są zjeżdżalnie dla dzieci i wiele atrakcji dla Rodzin, Wśród osób, które nabędą Cegiełkę na rzecz remontu i adaptacji Domu św. Brata Alberta, zostaną rozlosowane cenne upominki.(Np: Pielgrzymka do Medjugorje, zestaw wypoczynkowy, rower, ekspres do kawy i wiele innych). Poszczególne Sołectwa przygotowują również stoiska z dobrym jedzeniem.

  1. Za nami piękna Uroczystość i Odpust Wniebowzięcia NMP. W Czwartek 15 Sierpnia. Bóg Zapłać za wspólne świętowania tej prawdy wiary. Ten dzień był także dla naszej Parafii, okazją do podziękowania Panu Bogu za tegoroczne plony. Sowa wdzięczności i uznania kieruje do Sołectwa Włocin Wieś, za przygotowanie  wieńca dożynkowego i darów ołtarza. Bóg Zapłać wszystkim asystom, poszczególne OSP z naszej Parafii.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom Fajum za powtórne przyjęcie i ugoszczenie Pielgrzymów.
  3. Już dzisiaj zapraszamy na Pielgrzymkę rowerową dookoła naszej Parafii. Pielgrzymka odbędzie się 31 Sierpnia. Wyruszamy o godzinie 9.00. Początek trasy przy Kościele w Wojkowie, Msza święta w Kaplicy Fajum i zakończenie w Wojkowie.
  4. Zapraszamy również na II Parafialną Pieszą Pielgrzymkę Rodzinną, od Maryi Do Józefa. Wyruszamy w Sobotę 7 Września, nocujemy w Chełmcach i w Niedzielę wchodzimy do Kalisza. Zapisy w Zakrystii od następnej Niedzieli.
  5. MAJĄ ZAMIAR ZAWRZEĆ SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI NASTĘPUJĄCE OSOBY:
  1. ANNA MIKOŁAJCZYK/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW. MACIEJ SZYMAŃSKI/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA KALISZ /ZAP.2
  2. DAMIAN BOŻYDAR TORUŃSKI/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW

DARIA FAUSTYNA MARCZAK/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA BRĄSZEWICE/ZAP1

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

print