OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XX NIEDZIELA ZWYKŁA. 20.08.2023.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

20.08.2023

1.       Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU. W sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWINSKICH.

2.    W dniach 28-30 Sierpnia organizujemy Pielgrzymkę Dziękczynna do Wilna dla Rady Parafialnej. Proszę wszystkich członków Rady Parafialnej o deklarację wyjazdu do dzisiejszego wieczoru.

3.    Spotkanie organizacyjne dla Pielgrzymów jadących na Pielgrzymkę we Wilna odbędzie się w Poniedziałek o godzinie  18.30.

4.    W dniach od 8 do 9 Września wyruszamy na PIELGRZYMKĘ RODZIN do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy rozpoczniemy od DZISIEJSZEJ Niedzieli. (LISTA W ZAKRYSTII).

5.    Pan Bóg powołał do Siebie z naszej Wspólnoty:

– MARIANNĘ POKRZYWNIAK + RIP.

– KAROLA PONISZEWSKIEGO- + RIP.