OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.07.2023

 

·         Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: WRZĄCA OWCZARSKA DROGA I PORĘBY. W sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców miejscowości: WŁOCIN DĘBINIEC I MARIANÓW.

 

 

1.    W ŚRODĘ 26 LIPCA ODBYŁO SIĘ SPOTKANIE OSÓB ZAANGAŻOWANYCH W PRZYGOTOWANIE FESTYNU PARAFIALNEGO.BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM ZA POMOC I PIĘKNE ŚWIADECTWO WIARY  I WSPÓLNOTY.

 

2.    W PIĄTEK OD 10.00 ROZPOCZĘLIŚMY W NASZEJ PARAFII WCZASOREKOLEKCJE. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJACH OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY O GODZINIE 10.00. W CZWARTEK JEDZIEMY DO KALISZA. REKOLEKCJE KOŃCZYMY W NIEDZIELĘ 6 SIERPNIA W TYM DNIU ZGODNIE ZE STARYM ZWYCZAJEM PRZED KOŚCIOŁEM ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ NASZ RECZ WCZASOREKOLEKCJI. ZAPRASZAM DO UDZIAŁU I WSPARCIA TEGO PIĘKNEGO DZIEŁA. JESTEŚMY W TYM MOMENCIE JEDYNĄ PARAFIĄ W DIECEZJI KALISKIEJ KTÓRA ORGANIZUJE TAKIE SPOTKANIA.

 

3.    Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. 9-14.08.2023. Zapisy w Zakrystii (LISTA).

4.    NASZA PARAFIA OTRZYMAŁA GRANT NA WYKONANIE PRAC BLACHARSKICH NA ZEWNĘTRZNEJ BRYLE KOŚCIOŁA W WYSOKOŚCI 294.000 ZŁ. PROJEKTEM ZARZĄDZAĆ BĘDZIE GMINA BŁASZKI. WŁODARZOM NASZEJ GMINY I PRACOWNIKOM GMINY DZIĘKUJEMY ZA POMOC W POZYSKANIU TEGO GRANTU I ŻYCZLIWOŚĆ, ORAZ TROSKĘ O ZABYTKI, A TAKIM JEST NASZ KOŚCIÓŁ PARAFIALNY W WOJKOWIE.

5.    PRZED NAMI I PIĄTEK MIESIĄCA ZAPRASZAM DO SPOWIEDZI A W  SOBOTĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ ZAPRASZAM NA RÓŻANIEC FATIMSKI.

 

 

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print