OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XVII NIEDZIELA ZWYKŁA. 28.07.2019

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.07.2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: WRZĄCA OWCZARSKA DROGA I PORĘBY. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WŁOCIN DĘBINIEC I MARIANÓW.

  1. W minioną Środę odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie Festynu Parafialnego. Zapraszam wszystkie wioski do udziału w organizacji Festynu i zorganizowanie stoisk. Zbieramy drobne fanty na loterię. Osoby które chcą przekazać fanty mogą je przynieść w najbliższa Niedziele i zostawić w Zakrystii. Serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do udziału w Festynie OSP z naszej Parafii.
  2. Dzisiaj modlimy się za kierowców. Po każdej Mszy świętej będzie święcenie pojazdów mechanicznych. Przy okazji święcenia pojazdów zbieramy ofiary na zakup pojazdu dla Misjonarzy.
  3. Zakończyły się Wczaso-rekolekcje organizowane przez naszą Parafię. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom a w szczególności (LISTA).
  4. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:
  5. JAKUB DORUCH/ STANU WOLNEGO/PARAFIA WOJKÓW

KINGA PIÓRKOWSKA/STANU WOLNEGO/ PARAFI WOJKÓW/ ZAP.2

  1. PATRYK KARKOSZKA/STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW

IZABELA GOŁĄB/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA SIERADZ/ ZAP.2

  1. DOMINIK KRZYWDA/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA STAW KALISKI

AGNIESZKA KAŁUŻA/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW/ ZAP.2

  1. MATEUSZ KRYSTIAN KOWALEWSKI/ STANU WOLNEGO/. PARAFIA ZŁOCZEW

NATALIA ZAGATA/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW /ZAP.1

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

6.Wspólnota Maryi Królowej Pokoju, zaprasza w najbliższą Środę, od 20.00 do 21.00                         na Adorację Najświętszego Sakramentu.

  1. Przed nami I Piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi w Kościele parafialnym od 17.00 do 18.00, a w Kaplicy Fajum od 19.00 do 19.30.
  2. W Sobotę Po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo I Soboty i Różaniec Fatimski.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

print