OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA11 Sierpnia 2019

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

11 Sierpnia 2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN OD                                              P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH.. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU.

 

  1. Jutro czyli w Poniedziałek 12 Sierpnia o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie Festynu Parafialnego. Zapraszam wszystkie wioski do udziału w organizacji Festynu i zorganizowanie stoisk. Przypominamy, że zbieramy drobne fanty na loterię. Osoby które chcą przekazać fanty mogą je przynieść do Środy włącznie. Zapraszamy na spotkanie. Zapraszamy braci Strażaków, których pomoc w tym wydarzeniu jest koniecznie potrzebna.

Zbiórka Krwi w godzinach od 13.do 16.00 w budynku Starego Probostwa.  Zabieramy dowód osobisty i przychodzimy po lekkim posiłku.

W ramach Festynu rozegrany zostanie turniej Siatkówki plażowej, odbędą się występy zespołów, przygotowane są zjeżdżalnie dla dzieci i wiele atrakcji dla Rodzin, oraz cenne upominki dla chcących wesprzeć prace remontowe przy naszej Parafii (Np: Pielgrzymka do Medjugorje, zestaw wypoczynkowy). Poszczególne Sołectwa przygotowują również stoiska z dobrym jedzeniem. W Zakrystii znajdują się plakaty zapraszające na wydarzenie.

  1. Przed nami piękna Uroczystość i Odpust Wniebowzięcia NMP. W Czwartek 15 Sierpnia zapraszamy do świętowania tej prawdy wiary. Ten dzień jest także dla naszej Parafii, okazją do podziękowania Panu Bogu za tegoroczne plony. Zapraszamy do udziału w Sumie odpustowej o godzinie 12.00 wszystkie asysty, poszczególne OSP z naszej Parafii. Słowo Boże tego dnia, będzie głosił ks. Piotr Górski.
  2. Bóg zapłać mieszkańcom naszej Parafii, szczególnie Jasionnej, Niedonia i Fajum za przyjęcie i ugoszczenie Pielgrzymów.
  3. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:

ANNA MIKOŁAJCZYK/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW.

MACIEJ SZYMAŃSKI/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA KALISZ /ZAP.1

Kto zna przeszkody, uniemożliwiające zawarcie, wyżej wymienionych związków sakramentalnych, w sumieniu zobowiązany jest, powiadomić Proboszcza Miejsca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

print