OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 13.08.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 13.08.2023.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

13.08.2023

 

1.       Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH. W sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU.

 

2.    9 Sierpnia gościliśmy 110 Pielgrzymów z Liskowa, 11 Sierpnia Pielgrzymkę rowerową. Bóg zapłać Paniom, które pomagały w przygotowaniu domu i posiłków.

 

3.    15 SIERPNIA W NASZEJ PARAFII ODPUST I DOŻYNKI PARAFIALNE. Zapraszam do udziału w Mszy świętej dziękczynnej o godzinie 12.00. Zapraszam do udziału Asysty, Strażaków, Scholę, Ministrantów i Chór Parafialny.

 

4.    W dniach 28-30 Sierpnia organizujemy Pielgrzymkę Dziękczynna do Wilna dla Rady Parafialnej. Proszę wszystkich członków Rady Parafialnej o deklarację wyjazdu do dzisiejszego wieczoru.

 

5.    17 sierpnia planujemy wycieczkę rowerową do Kalisza dla Scholi i Ministrantów.  Zapisy do Niedzieli Wieczór. Lista znajduje się w Zakrystii. Koszt wyjazdu 50 zł.

 

6.    W dniach od 8 do 9 Września wyruszamy na PIELGRZYMKĘ RODZIN do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zapisy rozpoczniemy od następnej Niedzieli.

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print