OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA. 08.SIERPNIA 2021.

Bóg zapłać za posprzątanie miejscowości WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH. W Sobotę  prosimy  posprzątanie Kościoła Mieszkańców miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU.

1.     ZAPRASZAMY NA PIELGRZYMKĘ AUTOKAROWĄ DO CZĘSTOCHOWY, GIDLI           I LEŚNIOWA, ORAZ  ZAMKU W OLSZTYNIE W DNIU 19 SIERPNIA. Koszt 100 zł razem z obiadem. Zapisy DO 15 SIERPNIA.

2.     Jutro w naszej Parafii gości będziemy grupę około 80 Pielgrzymów z Liskowa, którzy idą na Jasną Górę. Szukamy dla nich noclegów. Rodziny, które zechcą przyjąć ich do swojego Domu na nocleg zapraszam do Zakrystii. Grupa przyjdzie do Wojkowa między 17.00 -18.00.

3.     Straż OSP Wojków zaprasza w Sobotę 14 Sierpnia na zabawę taneczną. 

4.     15 Sierpnia w naszej Parafii Odpust i Festyn PARAFIALNY POŁĄCZONY Z DOŻYNKAMI. ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU. ZBIERAMY FANTY DO LOTERII. GŁÓWNĄ NAGRODĄ W LOTERII JEST… Zapraszam do udziału w Mszy świętej o godzinie 12.00 wszystkie Asysty, Strażaków OSP, Scholę, Ministrantów. W tym roku wieniec dożynkowy do Ołtarza poniosą mieszkańcy Pipiów.

5.     W Sobotę wieczorem przed Odpustem od 19.00 do 20.00 będzie okazja do Spowiedzi świętej. W tym czasie w Kościele trwać będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.     Od Piątku rana ustawiać będziemy Stoiska, Namioty. Bardzo prosimy o pomoc. Intencje Mszalne przyjmowane będą po Odpuście parafialnym, ponieważ musimy przedyskutować z Radą duszpasterską parafii godziny odprawiania Mszy świętych        w Niedzielę.

7.     Po Mszy św. można nabyć dwutygodnik naszej diecezji Opiekun.

Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy obfitością Swoich Łask, umacnia Swoim błogosławieństwem, oraz napełnia pokojem i radością.

Szczęść Boże!

 

                                            Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii Wojków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print