OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XIII NIEDZIELA ZWYKŁA.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

1.   Poszukujemy wolontariuszy do udziału we Wczaso-rekolekcjach.11-17 lipca. We Wtorek o 19.00 odbędzie się kolejne Spotkanie organizacyjne. Zainteresowanych Zapraszam.    

2.   W Miniony Piątek odbyło się Spotkanie dotyczące  naszego Parafialnego Festynu, który odbędzie się 24 Lipca. Zbieramy fanty do loterii, które można przynosić do 22 Lipca włącznie.

3.   Przed nami I Piątek miesiąca. Zapraszam do skorzystania z Sakramentu Pokuty.

/FAJUM /17.00 -17.30  SPOWIEDŹ ŚWIĘTA.

/ WOJKÓW/18.15 -19.30 SPOWIEDŹ ŚWIĘTA.

4.       Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ, STOK POLSKI WIEŚ, GRZYMACZEW KOLONIA, GRZYMACZEW WIEŚ. Na najbliższą Sobotę zapraszam według kolejności mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ, WIERCIN, DWOREK, POGOŃ, NIEDOŃ EMILIANÓW. NIEDOŃ WIEŚ. WŁOCIN DĘBINIEC I MARIANÓW. WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH.

5.    Bóg Zapłać Panom którzy pracowali w minionym tygodniu w naszym Kościele. Potrzebna jest jeszcze pilnie pomoc.

6.    Dzisiaj  w kaplicy Fajum Odpust NSPJ. Dlatego też Msze święte w Niedzielę będą odprawiana w takim porządku: Kościół w Wojkowie: 7.00/9.00/10.30- Kaplica Fajum Suma o 12.00. 

7.    Rozpoczynamy zapisy na pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. Zapisy w Zakrystii po każdej Mszy świętej.

8.    Malowanie – jeszcze trwają prace wykończeniowe.                                        

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print