OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XII NIEDZIELA ZWYKŁA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA.

1.    Bóg zapłać za posprzątanie BOREK. W Sobotę  prosimy  posprzątanie Kościoła Mieszkańców miejscowości  WOJKÓW.

2.    Trwa w Kościele rok św. Józefa. Od Poniedziałku 21 Czerwca rozpocznie się w naszej Parafii nawiedzeni obrazu św. Rodziny w naszej Parafii. Rozpoczniemy od miejscowości Wojków (P. Kołoszczyk) a zakończymy na miejscowości Fajum. Każda rodziną Zabiera obraz wieczorem o godzinie 19.30 od swoich sąsiadów i przekazuje następnego dnia. Zachęcam do tego aby przed przyjęciem obrazu do swojego domu uczestniczyć wieczorek w Mszy świętej.

3.    23 CZERWCA WYJAZD DO ENRGYLANDII O GODZINIE 5.00. Prosimy żeby dzieci zabrały z sobą nakrycia głowy i napoje.

4.    Zapraszamy  wszystkich zainteresowanych pomocą w zorganizowaniu  Festynu Parafialnego, Sołtysów, Strażaków, Koła Gospodyń wiejskich na Spotkanie organizacyjne W Piątek na godzinę 20.00. Zachęcamy już też wszystkich do pomocy w zbieraniu fantów na loterię. W zakrystii można zabrać przygotowane pismo. Indywidualnie fanty można składać codziennie do kosza obok chrzcielnicy. 

5.    W Czwartek o godzinie 20.00 zapraszam na Spotkanie Katolickie STOWARZYSZENIE Rodzina, wszystkich wolontariuszy i sympatyków Wczaso-rekolecji dla osób niepełnosprawnych. Spotkanie dotyczy przygotowania jednodniowego zjazdu uczestników wczaso-rekolekcji w naszej parafii. (10 Lipca).

PRACE:

·       Prace wewnątrz Kościoła. Próbki kolorów. (próbki farb na ścianach).

·       Serdecznie Bóg Zapłać Pani Katarzynie Puacz i Panu Sławomirowi Puławskiemu, za wykonane bezinteresownie prac geodezyjnych, dla naszej Parafii.

6.    Po Mszy św. można nabyć dwutygodnik naszej diecezji Opiekun.

Wszystkich Solenizantów i Jubilatów niech Bóg obdarzy obfitością Swoich Łask, umacnia Swoim błogosławieństwem, oraz napełnia pokojem i radością.

Szczęść Boże! 

                                            Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii Wojków.

 

 

 

 

 

 

print