OGŁOSZENIA PARAFIALNE. XII NIEDZIELA ZWYKŁA.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Poszukujemy wolontariuszy do udziału we Wczaso-rekolekcjach.11-17 lipca.

2.   Do Piątku włącznie zapraszam do udziału w Procesjach Eucharystycznych wokół Kościoła. W piątek Uroczystość NSPJ.

3.   W Piątek Uroczyste zakończenie roku szkolnego. Msza święta w tej intencji o godzinie 9.00. Zapraszam.

4.   W Piątek po Procesji Eucharystycznej, zapraszam na godzinę 19.00 na Spotkanie Radę Parafialną i osoby zaangażowane w zbiórkę środków na malowanie Kościoła. Na 19.30 zapraszam Sołtysów i Szefowe KGW. Spotkanie dotyczyć będzie naszego Parafialnego Festynu, który odbędzie się 24 Lipca.

5.   Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w Procesję Bożego Ciała.

6.    Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: STOK POLSKI, GROBELKA I POLESIE. Na najbliższą Sobotę zapraszam według kolejności mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ.

STOK POLSKI WIEŚ, GRZYMACZEW KOLONIA, GRZYMACZEW WIEŚ.

7.    Bóg Zapłać Panom którzy pracowali w minionym tygodniu w naszym Kościele. Potrzebna jest jeszcze pilnie pomoc.

8.    Za tydzień w Niedzielę w kaplicy Fajum Odpust NSPJ. Dlatego też Msze świętę w Niedzielę będą odprawiana w takim porządku: Kościół W Wojkowie: 7.00/9.00/10.30- Kaplica Fajum Suma o 12.00.