OGŁOSZENIA PARAFIALNE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

 2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: JASIONNA. Kościół sprzątały: Beata Wit, Renata Statkiewicz, Julita Kurowska, Kasia Owczarek, Magda Owczarek, Ania Owczarek, Ewa Barańska, Kinga i Michał Barańscy, Marzena Jakubowska, Teresa Owczarek, Ewa Dobraszczyk. Za tydzień w Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: BOREK.

 1. Nabożeństwa Majowe odprawiane będą codziennie na zakończenie Mszy świętej wieczornej.
 2. Pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę 19 Maja 2018. Wyjazd o godzinie 7.30. Zapraszamy i prosimy o punktualność.
 3. W Niedzielę 20 Maja po Mszy świętej o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie członków, Wolontariuszy i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Rodzina w związku z organizacją Wczaso-rekolekcji 2018.
 4. Słowa uznania i wdzięczności, dla osób które pracowały przy Parafii w minionym tygodniu.
 5. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:                                       I. JAKUB WOJTERA/ Kawaler/ zam. Niedoń i                                                                                   KATARZYNA WIERUCKA /Panna/ zam. Wrząca.- Zapowiedź II.                                                                        II. KONRAD JARCZEWSKI/ kawaler. zam. Wróblew.
  JADWIGA SIBIŃSKA/ panna. zam. Włocin Kolonia. – Zapowiedź I.

  Kto zna przeszkody, które uniemożliwiają zawarcia tego Małżeństwa, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić Proboszcza miejsca.

 6. Zapraszam na I Spotkanie związane z organizacją przy naszej Parafii Zlotu Motocyklowego SALVE 2018. Zapraszam przedstawicieli wszystkich Sołectw i Stowarzyszeń. Spotkanie odbędzie się w Piątek po wieczornej Mszy świętej około godziny 19.00.  
 7. Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom Niedonia i Niedonia Emilianowa, za odnowienie bramy wejściowej, na cmentarz parafialny. Bóg Zapłać.

 KALENDARZ LITURGICZNY:

 • 13 maja wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Dzisiaj po każdej Mszy świętej, odmawiamy dziesiątkę Różańca w intencji naszej Parafii szczególnie dzieci I Komunijnych i Ich Rodzin.
 • 20 maja przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 • Jutro święto NMP Matki Kościoła.
 • W Czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana.
 • W Sobotę 26 Maja Dzień Matki. Tego dnia wspominamy św. Filipa Neri.

 

 

 

 

 

 

 

 

print