OGŁOSZENIA PARAFIALNE. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1.   W najbliższy Wtorek o 19.00 zapraszam na spotkanie Młodzież i wszystkich zainteresowanych pomocą w przygotowaniu i przeprowadzeniu Wczaso-Rekolekcji dla osób niepełnosprawnych.

2.   Bardzo dziękuje Radnym Parafii za zaangażowanie w zbiórkę środków na malowanie Kościoła. Spotkanie Rady Parafialnej i wszystkich zaangażowanych w zbiórkę środków na malowanie Kościoła odbędzie się w Środę o godzinie 19.00. Zapraszam.

3.   Nabożeństwa Majowe będą odprawiana łącznie z ostatnią  Mszą świętą wieczorną. Zapraszam serdecznie.

4.     Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół:. KAMIENNIKI. Na najbliższą Sobotę zapraszam według kolejności mieszkańców miejscowości: KAMIENNIKI.

Wielkie podziękowania dla Rodziny, która podarowała naszej Parafii kilkanaście ton kamienia ozdobnego, którym obsypaliśmy otoczenie Domu parafialnego. Dziękuję osobom, które pracowały przy tej akcji.

5.   Przed nami I Piątek miesiąca. Spowiedź tego dnia w Kościele parafialnym  od 16.00 do 17.30, a w Kaplicy Fajum od 18.30 do 19.00.   Zapraszam.

6.   Jako Proboszcz Parafii z całego serca dziękuje wszystkim którzy pomogli przygotować piękną Uroczystość wprowadzenia do Parafii relikwii św. Jana Pawła II Papieża.Słowa uznania i szacunku  dla poszczególnych jednostek OSP, Kół Gospodyń Wiejskich, Sołtysów, Rady Parafialnej, Ministrantów, Scholi Magnificat, Pana Kościelnego i Organisty, Przyjaciołom ze Stowarzyszenia Międzynarodowy Rajd Katyński i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali.

Dziękuję w imieniu Parafii Zaproszonym Gościom, którym jestem wdzięczy za obecność i cichą bezinteresowną pomoc, na rzecz rozwoju naszej Parafii. Była to piękna i historyczna chwila. Bóg Zapłać św. Janie Pawle II módl się za Nami.