OGŁOSZENIA PARAFIALNE WIELKI TYDZIEŃ.

WIELKI TYDZIEŃ.

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości:

STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ

Kościół sprzątały następujące osoby: Maria Harendarz, Jolanta Sobótka, Aleksandra Sobótka, Marzena Zakrzewska, Grażyna Kopeć, Aneta Mikołajczyk, Aneta Nowakowska, Milenka Nowakowska.  Za tydzień W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI WIEŚ.

1. NABOŻEŃSTWO GORZKICH ŻALI dzisiaj po Sumie.
  2. 19 Marca Biskup Teofil Wilski poświęcił kaplicę św. Józefa. Bóg zapłać za udział w tworzeniu Kaplicy wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu wszystkim darczyńcom.
  • W Środę po wieczornej Mszy świętej zapraszam, na spotkanie Młodzież ministrancką i Seniorów.
  1. DROGA KRZYŻOWA W INTENCJI OJCZYZNY Z WRZĄCEJ DO WOJKOWA DZISIAJ GODZINA 15.00. ZAPROSZENIA.
  2. Chorych z posługą odwiedzimy w Wielki Piątek od. Godziny 9.00.
  3. TRIDUUM PASCHALNE.
  • W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godzinie 18.00. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii i Kapłaństwa.
  • W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły.
  • W Wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 20.00, którą zakończymy procesją rezurekcyjną. Zapraszamy wszystkie asysty i zabieramy ze sobą świece.
  • STRAŻ POŻARNĄ prosimy bardzo o pełnienie straży przy Grobie Pańskim.

w Piątek po Liturgii do 22.00 zapraszamy Strażaków z Fajum.

w Sobotę Strażaków z pozostałych jednostek według kolejności:                                                                Kamienniki, Wrząca, Jasionna, Wojków, Włocin i Stok Polski.                                                                            W przerwach między pełnieniem warty zapraszam druhów, na herbatę do Starego Probostwa. Wszystkich zachęcamy do udziału w czuwaniu i Adoracji Jezusa Chrystusa przy Grobie Pańskim.

1. W Wielką Sobotę odbędzie się święcenie pokarmów na stół wielkanocny:                                             W Kościele parafialnym o godzinie 9.30 i 11.30.
  • 10.00 Jasionna i Pipie.
  • 10.30 Wrząca i Fajum.
  • 11.00 Stok Polski i Chudoba.
  • 11.30 Włocin.

14.00 ‘MOTOŚWIĘCONKA’ Święcenie pokarmów dla motocyklistów i sympatyków.

Po poświęceniu pokarmów, herbata na Starym Probostwie.

1. WIELKANOCNE „BABECZKI”. Schola parafialna, częstuje nas dzisiaj babeczkami po każdej Mszy świętej. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup nagłośnienia przenośnego, na pielgrzymkę do Kalisza. (Boże Ciało – rezurekcja). Wyrażamy słowa uznania za piekną inicjatywę

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.