OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: DZIKIE. W Sobotę w dogodnych godzinach,  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców: NIWA PĘCZEK.

  1. Przed nami I Piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty a I Sobotę zapraszamy na Nabożeństwo i Różaniec Fatimski. Chorych z posługa odwiedzimy 16 Marca, czyli w przeddzień Rekolekcji Wielkopostnych, które odbędą się w naszej Parafii od 17 do 19. Marca 2019. W ramach duchowego przygotowania do Rekolekcji, zapraszamy do udziału w Triduum Różańcowym, połączonym z Adoracją Najświętszego Sakramentu.
  2. Dzisiaj kolejne Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.
  3. Do nabycia: Gazetka NIEPOKALAN i Dwutygodnik Opiekun.
  4. 1 Marca 2019 rozpoczynamy parafialną zbiórkę środków na montaż ogrzewania w Kościele. Podajemy zeszyt od domu do domu. Prosimy o 20 zł od każdej Rodziny. Zbieramy od pierwszego dnia miesiąca, do II Środy miesiąca. Zebrane pieniądze w II Środę miesiąca po wieczornej Mszy świętej, zliczy 4 osobowy Zespół, który następnego dnia wpłaci zebraną kwotę, na specjalnie utworzone do tego celu konto.
  5. Ferie Zimowe: Bóg Zapłać wszystkim osobom, które czynnie uczestniczyły w zajęciach, Paniom za przygotowywanie posiłki.                                                                                                                7.PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE. Do końca Lutego zapisujemy osoby zainteresowane wyjazdem  na Pielgrzymkę do Medjugorje. Zostały jeszcze 4 wolne miejsca.
  1. Za tydzień Schola naszej Parafii zaprasza na Kiermasz ostatkowy. Będzie można skosztować ‘Rzymskich Pączków’ i wesprzeć wyjazd do Grobu Jana Pawła II.
  2. 1 Marca w Polsce obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
  3. Od Poniedziałku do Czwartku włącznie nie będę obecny w Parafii, wszelkie obowiązki związane z życiem Parafii w tym czasie przejmuje, ks. Paweł Brylak – Wikariusz.

Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print