OGŁOSZENIA PARAFIALNE.VI NIEDZIELA WIELKANOCNA.

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: GRZYMACZEW KOLONIA. W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: GRZYMACZEW WIEŚ

  1. Nabożeństwa Majowe odbywają się będą bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy do udziału w tych pięknych Nabożeństwach.
  2. Z pierwszym dniem miesiąca Czerwca rozpoczynamy zbiórkę środków na ogrzewanie Kościoła. Spotkanie Organizacyjne dotyczące Zebranych środków a także festynu Parafialnego odbędzie się 12 czerwca o godzinie 19.00. Zapraszam.
  3. Dnia 2 czerwca modlić będziemy się szczególnie w naszej Parafii o powołania do służby w Kościele. Tego dnia gościć będziemy w naszej Parafii Kleryków WSD w Kaliszu.     
  4. Jutro 27 maja w Poniedziałek o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób które udają się w Lipcu na Pielgrzymkę do Medjugorje. Będzie to okazja, do uregulowania reszty należności za wyjazd. Są jeszcze wolne miejsca, przypominamy, że całkowity koszt wyjazdu to 1.300 zł. Wystarczy mieć aktualny dowód osobisty, a szczegóły Pielgrzymki omówimy 27 Maja.
  5. Dzisiaj Dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy życzenia zdrowia, potrzebnych sił i Błogosławieństwa Bożego, zapewniając jednocześnie o modlitwie.
  6. Bardzo prosimy wszystkich odwiedzających nasz cmentarz Parafialny i Groby swoich bliskich o składowaniu śmieci tylko w przeznaczonych na to koszach.
  7. Spotkanie dla Dzieci, które w tym roku przeżywają rocznicę Komunii świętej odbędzie się w innym terminie niż 2 Czerwca.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

print