OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 2018

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: NIEDOŃ WIEŚ. Kościół sprzątały: Janina Wachowska, Krystyna Puławska, Alina Adamczewska, Justyna Jakóbczak, Katarzyna Jakubczak, Jolanta Toruńska, Magdalena Toruńska, Iwona Wojtera, Magdalena Kołodziejczyk. Za tydzień W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: JASIONNA.

1. Nabożeństwa Majowe odprawiane będą codziennie na zakończenie Mszy świętej wieczornej.
  2. Pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę 19 Maja 2018.Zapisy do Poniedziałku wieczór do godziny 20.00. Koszt przejazdu 35 zł.
  3. Przypominamy że Komunia święta rocznicowa będzie miała miejsce 13 Maja na Mszy świętej o godzinie 12.00. Rodziców i Dzieci zapraszamy na próbę w Sobotę 12 maja na godzinę 11.00.
  4. W Poniedziałek o godzinie 20.30 na Starym Probostwie odbędzie się spotkanie członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Rodzina.
  5. Słowa uznania i wdzięczności, dla osób które pracowały przy Parafii w minionym tygodniu.
  6. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:
  7. I. MONIKA PLICHTA/ Panna/ zam. Wrząca i                                                                                              MIROSŁAW MICHALAK/ Kawaler/ zam. Korab. – Zapowiedź II.
  8. II. JAKUB WOJTERA/ Kawaler/ zam. Niedoń i                                                                                      KATARZYNA WIERUCKA/Panna/ zam. Wrząca.- Zapowiedź I.                                                                    Kto zna przeszkody, które uniemożliwiają zawarci tego Małżeństwa, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić Proboszcza miejsca.

KALENDARZ LITURGICZNY:

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA!!!