OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA ZWYKŁA

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY. W Sobotę w dogodnych godzinach,  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców: ROŻENKI.

1. Dzisiaj Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.
  2. Gazetka NIEPOKALANA. W gazetce znajdziemy Słowo na Niedziele i plan intencji Mszy świętych.
  3. Zapraszam na Spotkanie Radę Parafialną. Spotkanie odbędzie się w Środę po wieczornej Mszy świętej. Temat: Ogrzewanie Kościoła i zbiórka na ten cel.
  4. Dzieci rozpoczynają Ferie Zimowe:

W tym czasie przy Parafii:

Rekolekcje ewangelizacyjne dla Młodzieży w dniach od 15 do 17 Lutego.

1. PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE.

Do końca Lutego zapisujemy osoby zainteresowane wyjazdem  na Pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dniach od 1 do 9 Lipca 2019. Przy zapisie dokonujemy wpłaty 500 zł. Mamy do dyspozycji 12 miejsc. Zapisy u Księdza Ryszarda.

1. Jutro to jest w Poniedziałek od godziny od 19.00 do 19.30 godziny w Remizie OSP Wojków wydawana będzie żywność w ramach Programu FEAD osobom które w odpowiednim czasie złożyły stosowne dokumenty. Jest to ostateczny termin wydawania żywności. Zapraszamy.
  2. W minionym tygodniu Pan powołał do Siebie z naszej Wspólnoty:

+ Józefa Jamickiego.

+ Andrzeja Sowackiego.

Wieczyny Odpoczynek…

ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.