OGŁOSZENIA PARAFIALNE. V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. 03.04.2022.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

 

1.     Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół : ROŻENNO I CHUDOBA. W Sobotę od 9.00 prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Miejscowości ROŻENKI.

2.   Spotkanie dzieci I Komunijnych odbędzie się w CZWARTEK. Zapraszam na Mszę świętą o 18.00.

3.   DROGA KRZYŻOWA  W PIĄTEK O 17.30. ZAPRASZAM.

4.   W ostatnich dniach w ramach grantu NFOŚ zamontowano w naszej Parafii instalację fotowoltaiczną. W związku z tym istnieje konieczność ogrodzenia tej instalacji i pobliskiego terenu od strony lasu. W Sobotę 9 Kwietnia, na godzinę 9.00 zapraszam wszystkich Mężczyzn, którzy chcieliby pomóc w wykonaniu ogrodzenia.

5.   W PIĄTEK EUCHARYSTIĄ O 19.00 ROZPOCZNIEMY EKSTREMALNA DROGĘ KRZYŻOWĄ. ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU.      

6.   W SOBOTĘ O 10.00 ZAPRASZAM NA BARDZO WAŻNE SPOTKANIE WSZYSTKICH MINISTRANTÓW. BĘDZIEMY PRZYGOTOWYWAĆ RAZEM LITURGIĘ WIELKIEGO TYGODNIA. O 11.00 PRÓBA NASZEJ SCHOLI.   

7.   W Niedzielę Palmową 10 Kwietnia, odbędzie się przed naszym Kościołem kiermasz Palemek zorganizowany przez naszą Parafiankę, z którego całkowity dochód, przeznaczony zostanie, na leczenie chorej na SM JAGÓDKI.

8.   W NIEDZIELĘ PALMOWĄ O 15.00 OD KAPLICZKI W JASIONNEJ  W STRONĘ KOŚCIOŁA  RUSZY  DROGA KRZYŻOWA. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH.

9.0DWIEDZINY CHORYCH:

ŚRODA 9.00 TRASA WOJKÓW JASIONNA  WRZĄCA STOK POLSKI GRZYMACZEW.

CZWARTEK 9.00: TRASA: WŁOCIN, CHUDOBA, FAJUM.

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print