OGŁOSZENIA PARAFIALNE ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: GRZYMACZEW KOLONIA.

Za tydzień W Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: GRZYMACZEW WIEŚ.

  1. Słowa podziękowania i wdzięczności dla panów Ryszarda i Grzegorza Kędzi za dwa dni ciężkiej pracy i wyrównanie ziemi przy Parafii.
  2. Bóg zapłać jeszcze raz wszystkim ludziom, którzy zaangażowali się w stworzenie kaplicy św. Józefa. Na szczególne słowa uznania nie wyłączając innych miejscowości, zasługują mieszkańcy miejscowości Niedoń i Niedoń Emilianów, którzy są fundatorami Kraty. Mieszkańcy Niedonia i Niedonia Emilianowa zebrali łącznie na ten cel 7.650 zł. Koszt materiałów, cynkowania i malowania to 6.240 zł. Z tej kwoty zostało więc jeszcze 1.410. Reszta zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na wykonanie poręczy schodów do kancelarii parafialnej. Dziękuje szczególnie osobom, które kilkakrotnie zorganizowały transport, a także brały udział w montażu kraty. Z całego serca dziękujemy Panu Janowi Toruńskiemu, który bezinteresownie zaprojektował i wykonał to piękne dzieło. Kaplica wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu czynna jest w tygodniu od 8.00 do 18.30, natomiast w Niedzielę od 7.30 do 17.00 z wyjątkiem wakacji.
  3. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 10.00 spotkanie dla Dzieci I komunijnych.                                    W Poniedziałek 9 kwietnia o godzinie 18.30 w starym probostwie odbędzie się spotkanie i ***PRZYMIARKA STROJÓW KOMUNIJNYCH *** Wcześniej tego dnia:
  • 17.30 Próba śpiewu.
  • 18.0000 Msza święta.

Kolejne spotkanie odbędzie się w Piątek 13 kwietnia po wieczornej Mszy świętej o godzinie 18.30. Zapraszamy.

  1. Rozpoczynamy zapisy na Warsztaty muzyczne W JEGO SERCU. Warsztaty odbędą się w dniach od 20 do 22 kwietnia w naszej Parafii. Koszt uczestnictwa to 25 zł. Zapisy w zakrystii i Kancelarii parafialnej do 15  kwietnia. W związku z tym zapraszam wszystkich Rodziców (szczególnie Mamy) dzieci, które śpiewają w Scholi na spotkanie organizacyjne w najbliższą Sobotę o godzinie 11.00.

 

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA!!!

 

 

 

 

 

 

 

print