OGŁOSZENIA PARAFIALNE PRZEMIENIENIE PAŃSKIE 06.08.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PRZEMIENIENIE PAŃSKIE 06.08.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

06.08.2023

 

1.    Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: WŁOCIN DĘBINIEC I MARIANÓW. W sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców miejscowości: WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH.

2.    W PIĄTEK 28 LIPCA  ROZPOCZĘLIŚMYW NASZEJ PARAFII WCZASOREKOLEKCJE. REKOLEKCJE KOŃCZYMY DZISIAJ  I ZGODNIE ZE STARYM ZWYCZAJEM PRZED KOŚCIOŁEM ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ NASZ RECZ WCZASOREKOLEKCJI. ZAPRASZAM DO UDZIAŁU I WSPARCIA TEGO PIĘKNIEGO DZIEŁA.

JESTEŚMY W TYM MOMENCIE JEDYNĄ PARAFIĄ W DIECEZJI KALISKIEJ KTÓRA ORGANIZUJE TAKIE SPOTKANIA. WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH WOLONTARIUSZY, OFIARODAWCÓW, PAŃ Z KUCHNI.

3.    Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. 9-14.08.2023. Zapisy w Zakrystii. DZISIAJ W BŁASZKACH SPOTKANIE O GODZINIE 18.00.

4.    9 SIERPNIA GOŚCIMY W NASZEJ PARAFII GRUPĘ PIELGRZYMÓW Z KOŻMINKA. GDYBY KTOŚ CHCIAŁ POMÓC W PRZYGOTOWANIU DLA NICH POSIŁKU OBIADO-KALOCJI PROSZĘ O KONTAKT.  

5.    15 SIERPNIA W NASZEJ PARAFII ODPUST I DOŻYNKI PARAFIALNE. PROSIMY O WYKONANIE WIEŃCA DOŻYNKOWEGO MIEJSCOWOŚĆ WOJKÓW I BOREK.

6.    W CZWARTEK ZAPRASZAM NA SPOTKANIE RADĘ PARAFIALNĄ I WSZYSTKIE OSOBY ZAANGAŻOWANE W ZBIÓRKE ŚRODKÓW NA PRACE REMONTOWE NASZEGO KOŚCIOŁA. SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ O GODZINIE 19.00 W SALI KOMINKOWEJ.

7.    17 SIERPNIA PLANUJEMY WYCIECZKĘ ROWEROWĄ DO KALISZA DLA SCHOLI I MINISTRANTÓW. SPOTKANIE W TEJ SPRAWIE ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ O GODZINIE 10.30 W SALI KOMINKOWEJ.  

NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print