OGŁOSZENIA PARAFIALNE Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków VIII NIEDZIELA ZWYKŁA POPIELEC

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

POPIELEC

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: NIWA PĘCZEK.

W Sobotę w dogodnych godzinach,  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców: KOPACZ.

1. Przed nami Środa Popielcowa- początek Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas Post Ścisły. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zawsze w Piątek o 17.30, a gorzkie Żale w każdą Niedzielę wielkiego Postu, po Mszy świętej o godzinie 12.00. Zapraszamy do udziału Dorosłych, Młodzież i Dzieci.
  • W Kaplicy Fajum Droga Krzyżowa w każdy Piątek o godzinie 17.00.
  1. Chorych z posługa odwiedzimy 16 Marca, czyli w przeddzień Rekolekcji Wielkopostnych, które odbędą się w naszej Parafii od 17 do 19. Marca 2019. W ramach duchowego przygotowania do Rekolekcji, zapraszamy do udziału w Triduum Różańcowym, połączonym z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Szczegółowy program Rekolekcji przedstawimy za tydzień.
  2. Za tydzień kolejne Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.
  3. We wtorek o godzinie 18.30 Zapraszam na Spotkanie Katechetów, uczących w Szkołach w Trzcince, Włocinie i Jasionnej.
  4. Do nabycia: Gazetka NIEPOKALANA i Dwutygodnik Opiekun.
  5. Dzisiaj Schola naszej Parafii zaprasza na Kiermasz ostatkowy. Będzie można skosztować ‘Rzymskich Pączków’ i wesprzeć wyjazd do Grobu Jana Pawła II.
  6. W Środę Popielcową o 19.00 Spotkanie Bractwa św. Józefa. Zapraszam.

ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.