OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ŚW. RODZINY

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ŚW. RODZINY

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WRZĄCA OWCZARSKA DROGA I PORĘBY.W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców POZOSTAŁEJ CZĘŚCI WRZĄCEJ.

  1. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne S.P Trzcinka dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu stroików. Serdeczne podziękowania również ze strony naszej parafialnej Scholi za włączenie się w kiermasz pierników.
  2. 6 Stycznia odbędzie się w naszej Parafii spotkanie Opłatkowe Osób niepełnosprawnych i Opiekunów z wczaso-rekolekcji. O godzinie 12.00 Eucharystia, Jasełka a po nich spotkanie na Probostwie.
  3. Biuro Parafialne przez czas Odwiedzin kolędowych będzie nieczynne. W sprawach pilnych proszę dzwonić pod numer telefonu: 517 338 608.
  4. W gablocie parafialnej oraz na stronie parafialnej zamieszczony jest Plan odwiedzin kolędowych. W tym tygodniu odwiedzimy:

ŚRODA dn.02.01.2017  – Niedoń Góry i Niedoń Wieś(o pojazd na godz.9.00 prosimy Panów: Sławomira Dobruchowskiego i Krzysztofa Chrostka, a o odwiezienie Panów: Wiesława Wachowskiego i Krzysztofa Matysiaka).

CZWARTEK, dn.03.01.2017  – Jasionna.  (o pojazd na godz.9.00 prosimy Pana Piotra Kurowskiego , a o odwiezienie Panów: Włodzimierza Topolskiego i Kazimierza Druciarka)

PIĄTEK 04.01.2018  POGOŃ, DWOREK, WIERCIN, PLUSKOTA I KUREK,                                         ORAZ PIEGONISKO WIEŚ. (O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów Sylwestra Plichtę i Zdzisława Figasa. O odwiezienie prosimy Pana Jana Grzympę).

SOBOTA dn. 05.01. 2017  – Stok Polski Wieś oraz Stok Polski za Szkołą, Grobelka i Polesie. (O pojazd na godz.9.00  prosimy Pana Andrzeja Kosatkę i Panią Marię Charendarz, a o odwiezienie Panów: Marka Molkę i Sylwestra Tylskiego).

Prosimy o przygotowanie Krzyża dwóch świeczek naczynia z wodą święconą i kropidła. Proszę też o przygotowanie na karteczce intencji do modlitwy.

  1. Msza dla Dzieci w Uroczystość Objawienia Pańskiego o godzinie 12.00. Zapraszamy Rodziców ze swoimi pociechami, prosimy aby każde Dziecko wykonało sobie Koronę. Spotkamy się o 11.50 przed Kościołem i w procesji wejdziemy do Kościoła. Po Mszy świętej razem przejdziemy w Orszaku do żywego Żłóbka i zaśpiewamy Panu Jezusowi kilka kolęd.
  2. Przed nami I Piątek miesiąca, oraz I Sobota miesiąca. Okazja do Spowiedzi od 17.30 do 18.00, w Kaplicy Fajum od 18.30 do 19.00. Nabożeństwo I Soboty miesiąca, po wieczornej Mszy świętej

Ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii

ŻYCZYMY WSZYSTKIM

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print