OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA ŚW. RODZINY. 29.12.2019.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA ŚW. RODZINY.
29.12.2019
1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości GRZYMACZEW WIEŚ. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ, WIERCIN, DWOREK, POGOŃ.
- Dzisiaj w Remizie OSP Fajum o godzinie 16.00 odbędzie się Koncert kolęd i Jasełka. Zapraszamy na spotkanie Mieszkańców Fajum.
- W Poniedziałek 6 Stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego, zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. Orszak rozpoczniemy o godzinie 9.30 przy wjeździe do Wojkowa.
- 1 Stycznia na Mszy świętej o godzinie 12.00 w Uroczystość Maryi świętej Bożej Rodzicielki poświęcimy Różańce święte, które rozdawać będziemy podczas Odwiedzin Kolędowych.
- ZAPRASZAMY NA:
– SPOTKANIE SCHOLI i próba w Sobotę o godzinie 11.00 na Probostwie.
- Plan odwiedzin kolędowych na najbliższy czas:
CZWARTEK dn.02.01.2020 – Niedoń Góry i Niedoń Wieś.
O pojazd na godz.9.00 prosimy Panów: Sławomira Dobruchowskiego i Krzysztofa Chrostka, a o odwiezienie Panów: Wiesława Wachowskiego i Krzysztofa Matysiaka.
PIĄTEK, dn.03.01.2020 – Jasionna.
O pojazd na godz.9.00 prosimy Pana Piotra Kurowskiego , a o odwiezienie Panów: Włodzimierza Topolskiego i Kazimierza Druciarka);
SOBOTA 04.01.2020
POGOŃ, DWOREK, WIERCIN, PLUSKOTA I KUREK, ORAZ PIEGONISKO WIEŚ. O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów Sylwestra Plichtę i Zdzisława Figasa. O odwiezienie prosimy Pana Jana Grzympę.
WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA. Zdrowaś Maryjo…
ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.