OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA ŚW. RODZINY. 29.12.2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ŚW. RODZINY.

29.12.2019

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości GRZYMACZEW WIEŚ. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ, WIERCIN, DWOREK, POGOŃ.

  1. Dzisiaj w Remizie OSP Fajum o godzinie 16.00 odbędzie się Koncert kolęd i Jasełka. Zapraszamy na spotkanie Mieszkańców Fajum.
  2. W Poniedziałek 6 Stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego, zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. Orszak rozpoczniemy o godzinie 9.30 przy wjeździe do Wojkowa.
  3. 1 Stycznia na Mszy świętej o godzinie 12.00 w Uroczystość Maryi świętej Bożej Rodzicielki poświęcimy Różańce święte, które rozdawać będziemy podczas Odwiedzin Kolędowych.
  4. ZAPRASZAMY NA:

SPOTKANIE SCHOLI i próba w Sobotę o godzinie 11.00 na Probostwie.

  1. Plan odwiedzin kolędowych na najbliższy czas:

CZWARTEK dn.02.01.2020 – Niedoń Góry i Niedoń Wieś.

O pojazd na godz.9.00 prosimy Panów: Sławomira Dobruchowskiego i Krzysztofa Chrostka, a o odwiezienie Panów: Wiesława Wachowskiego i Krzysztofa Matysiaka.

PIĄTEK, dn.03.01.2020  – Jasionna.

O pojazd na godz.9.00 prosimy Pana Piotra Kurowskiego , a o odwiezienie Panów: Włodzimierza Topolskiego i Kazimierza Druciarka);

SOBOTA 04.01.2020

POGOŃ, DWOREK, WIERCIN, PLUSKOTA I KUREK, ORAZ PIEGONISKO WIEŚ. O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów Sylwestra Plichtę i Zdzisława Figasa. O odwiezienie prosimy Pana Jana Grzympę.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.                                                                                                 Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print