OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA PALMOWA. WIELKI TYDZIEŃ.

NIEDZIELA PALMOWA

WIELKI TYDZIEŃ

1.OBJAZD CHORYCH.   Rozpoczniemy w Poniedziałek od godziny 9,00 tylko dla osób, które chcą i zgłoszą to telefonicznie do Niedzieli do godziny 20,00. Pozostałe osoby chore odwiedzimy po zakończeniu Pandemii.

Zgłoszenia przyjmuje ks. Leszek tel:  604 261 429.

2.SPOWIEDŹ ŚWIĘTA:

Codziennie: pół godziny przed Mszą świętą.

Dodatkowo: we Wtorek i Środę. od godziny 9,00 do 11,00 oraz od 15,00-17,00.

Spowiedź święta od dzisiaj odbywa się w Biurze parafialnym. Wchodzimy pojedynczo, zapalone światło przed drzwiami zewnętrznymi, oraz zamknięte drzwi oznacza, że ktoś się teraz spowiada, i należy poczekać. Spowiedź odbywa się na stojąco w odległości od księdza 2 metrów. Proszę nie dotykać klamek drzwi. Ksiądz zamyka i otwiera drzwi.

3.Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością przyjęcia Komunii świętej w Wielki Czwartek od godziny 9,00 do 11,00 oraz od 12,00-14,00.  Komunia święta udzielana będzie,           co 10 minut .

4, W czasie Triduum Paschalnego porządek nabożeństw będzie następujący.

WIELKI CZWARTEK:

18.00 KOŚCIÓŁ WOJKÓW MSZA ŚWIĘTA.

19.30 FAJUM MSZA ŚWIĘTA

WIELKI PIĄTEK.

15.00 DROGA KRZYŻOWA TRANSMITOWANA PRZE FACEBOOK.

18.00 NABOŻEŃSTWO ADORACJI KRZYŻA ŚWIĘTEGO.

WIELKA SOBOTA

18.00 MSZA ŚWIĘTA FAJUM.

20.00 MSZA ŚWIĘTA KOŚCIÓŁ WOJKÓW.

W tym roku nie będzie Święconki.

Zachęcamy, aby Ojcowie Rodzin, lub inna wyznaczona osoba odmówiła modlitwę przed Wielkanocnym Śniadaniem. Tekst modlitwy zamieszczamy na naszej stronie internetowej

Transmisje w wielki czwartek 18.00, Piątek 18.00, Sobota 20.00, oraz w Niedzielę Rezurekcja 8.00.

Zapraszamy do codziennej modlitwy Różańcowej o godzinie 20.20 Telewizja Trwam i Radio Maryja.

Prosimy  przestrzegać rozporządzeń służb sanitarnych itp. W obrzędzie religijnym, nie może uczestniczyć więcej niż 5 osób w Kościele, nie licząc osób sprawujących posługę. Mając na uwadze zdrowie i życie wszystkich, prosimy o odpowiedzialne i pełne zrozumienia przyjęcie  aktualnych zarządzeń w związku z pandemią COVID – 19.

Mają zamiar zawrzeć sakramentalny Związek Małżeński:

• Paweł Rachwalski – Stanu Wolnego/ Parafia Kliczków
  • Marlena Lipińska- Stanu Wolnego/ Parafia Wojków.

Kto zna przeszkody, w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza Parafii.

Jutro to jest w Poniedziałek udaje się do Szpitala na zabieg operacyjny. Proszę o modlitwę. Wszystkie sprawy związane z życiem Parafii proszę kierować

do ks. Wikariusza  Leszka Wojtasika. tel:  604 261 429.

Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii Wojków.

MODLITWA DO ODMAWIANIA

Panie Jezu, Zbawicielu świata,

Nadziejo, która nigdy nas nie zawodzi,

zmiłuj się nad nami

i wybaw nas od wszelkiego zła!

Prosimy Cię, abyś zdusił plagę choroby, która się rozprzestrzenia,

przywrócił zdrowie chorym,

zachował zdrowych,

wspierał pracujących dla zdrowia wszystkich.

Okaż nam Twoje miłosierne Oblicze

i wybaw nas w swojej wielkiej miłości.

Prosimy Cię o to przez wstawiennictwo Maryi,

Matki Twojej i naszej,

która wiernie trwa przy nas,

a także przez wstawiennictwo św. Józefa,

Twojego przybranego Ojca, a naszego Opiekuna.

Ty, który żyjesz i królujesz przez wszystkie wieki wieków.

Amen.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu przeżywają swoje urodziny imieniny, jubileusze składamy najlepsze życzenia.  Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.