NIEDZIELA PALMOWA – 24.03.2024. |
Dziękujemy tym, którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół : WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWIŃSKICH.W Sobotę prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców miejscowości:. WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY.
1. ZBIÓRKA MINISTRANTÓW I SŁUŻBY LITURGICZNEJ W ŚRODĘ PO WIECZORNEJ MSZY ŚWIĘTEJ. SERDECZNIE ZAPRASZAM MINISTRANTÓW, I SZAFARZY NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
2. DZISIAJ W NASZEJ PARAFII KIERMASZ SŁODYCZY przygotowany przez Parafialną Scholę Magnificat. Zapraszamy.
NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK PO KORONCE DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
4.DZISIAJ ZBIÓRKA OFIAR SERCA NA KORONĘ DLA MARYI. JEŚLI BÓG DA ODBIERZEMY JĄ W WIELKI PONIEDZIAŁEK.
„ŚWIĘCONKA”
SOBOTA:
9.00/10.00/11.00/12.00
KOŚCIÓŁ W WOJKOWIE
PROGRAM TRIDUUM PASCHALNEGO.
WIELKI CZWARTEK – DZIEŃ USTANOWIENIA EUCHARYSTII I KAPŁAŃSTWA
Godz. 18.00 -Msza św. Wieczerzy Pańskiej
Po Mszy św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy (ołtarza wystawienia) i Adoracja do godz.22.00.
WIELKI PIĄTEK
DZIEŃ MĘKI I ŚMIERCI PANA JEZUSA
W tym dniu obowiązuje Post ścisły – nie spożywamy potraw mięsnych i ograniczamy spożycie co do ilości.
9.00 – 18.00 – Czuwanie w Ciemnicy – towarzyszenie Chrystusowi cierpiącemu. Czuwanie jest indywidualne. Kościół otwarty cały dzień.
15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego (pierwszy dzień), a bezpośrednio po niej Droga Krzyżowa.
Godz. 18.00 – Liturgia Wielkiego Piątku
Program czuwania przy Grobie:
20.00 — Gorzkie Żale ( trzy części).
20.00-22.00: STRAŻACY Z OSP FAJUM.
III. WIELKA SOBOTA .
Dzień spoczynku Pana Jezusa w Grobie.
W SOBOTĘ OD GODZINY 8.00 ZAPRASZAM
NA CZUWANIE PRZY GROBIE PAŃSKIM
STRAŻAKÓW Z JEDNOSTEK OSP WEDŁUG KOLEJNOŚCI:
9.00 MINISTRANCI
10.00 SCHOLA
11.00 CHÓR Parafialny.
12.00 Róże Różańcowe.
13.00 Apostolstwo „Margaretki”.
14.00 RADA PARAFIALNA.
15.00 do19.00 – ADORACJA INDYWIDUALNA.
15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego ( drugi dzień).
SOBOTA GODZ.19.00 – WIGILIA PASCHALNA.
To wyjątkowa i jedyna w roku uroczystość z bogactwem symboli liturgicznych, Słowa Bożego i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. (Przynosimy świece).
WIELKANOC.
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ ALLELUJA!!!
|
Niedziela godz.6.00 — Procesja Rezurekcyjna i Msza św.
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY.
II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
(Msze św. jak w Niedzielę)
NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.
Ks. Ryszard