OGŁOSZENIA PARAFIALNE. NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1.   Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół : NIWA PĘCZEK.KOPACZ.

2.   Specjalne Podziękowania dla Panów: Wojciecha, Jana, Andrzeja i Piotra którzy montowali ogrodzenie przy foto-woltaice. Następny etap pracy w Środę od godziny 8.00 rano. Potrzebujemy pomocy choćby nawet jednej osoby.

3.   SPOTKANIE DZIECI I KOMUNIJNYCH ODBĘDZIE SIĘ:

·      WTOREK. 18.00.

·      CZWARTEK 17.30 PRÓBA I SPOWIEDŹ ŚWIĘTA.

4.   Przed naszą Parafią malowanie Kościoła, które rozpocznie się 2 Maja. Do tego czasu musimy we własnym zakresie pouzupełniać dziury w ścianach i podłodze. Od jutra codziennie do Piątku włącznie od 10.00 będziemy uzupełniać braki tynków w ścianach. zapraszam chętnych do pomocy.

5.   W MAJU Niedziela gospodarczą będzie druga Niedziela miesiąca, czyli 8  Maja.