OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN DĘBINIEC I MARIANÓW W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców WŁOCIN OD P. WIETRZYKÓW DO P. PIOTROWSKICH.

1. Gazetka NIEPOKALANA. W gazetce znajdziemy Słowo na Niedziele i plan intencji Mszy świętych, konkurs dla Dzieci.
  2. Plan odwiedzin kolędowych. W tym tygodniu odwiedzimy:

PONIEDZIAŁEK 14.01.2018 PIPIE I KAMIENNIKI.

(O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Pana: Karola Borwina. O odwiezienie prosimy Panów: Sylwestra Cicheckiego i Krzysztofa Cieslę).

WTOREK 15.01.2018 WŁOCIK KOŁO SZKOŁY.

(O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów:Pawła Milewicza i Kazimierza Gibusa.

O odwiezienie prosimy Panów: Sławomira Wagana i Kazimierza Korzańskiego).

ŚRODA 16.01.2018

DZIKIE, PĘCZEK, NIWA, STELMACHY i KOPACZ. (ks. Paweł). (O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Pana Marka Szuletę. O odwiezienie prosimy Pana Andrzeja Zdobskiego).

CZWARTEK 17.01.2018 WŁOCIN DĘBINIEC i  MARIANÓW i WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY.   (O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów: Grzegorza Barszczyka i Grzegorza Olejniczaka. O odwiezienie prosimy Pana: Dominika Janasa).

PIĄTEK 18.01.2018 WŁOCIN WIEŚ.

(O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Pana Michała Piotrowskiego. O odwiezienie prosimy Pana Waldemara Mikołajczyka i Panią Jolantę Kozłowską).

SOBOTA 19.01.2018 FAJUM   (O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów: Hieronima Likę i Zbigniewa Krzywika. O odwiezienie prosimy Panów: Stanisława Łuszczka i Jarosława Wieczorka).

NIEDZIELA 21.01.2017

13.30 WOJKÓW. Dwóch Kapłanów.

PONIEDZIAŁEK 22.01.2018 GRABOSTAW 9.00 i BOREK. 9.00.

Prosimy o przygotowanie Krzyża dwóch świeczek naczynia z wodą święconą                           i kropidła. Proszę też o przygotowanie na karteczce intencji do modlitwy.

1. Od Niedzieli Chrztu Pańskiego Msze święte w Niedziele odprawiane będą w godzinach:                      8.00 Kościół Parafialny.                                                                                                                                                 10.00Kościół Parafialny.                                                                                                                                                               10/30 Kaplica Fajum.                                                                                                                                                                       12.00. Kościół Parafialny.

Ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii