OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA 25.11.2018 do 02.12.2018

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

25.11.2018 do 02.12.2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: Niedoń Wieś.                                   W Sobotę prosimy o posprzątanie świątyni mieszkańców miejscowości: JASIONNA.

1. W ramach przygotowania do Aktu zawierzenia Parafii odbędzie się Triduum Różańcowe w kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu p.w. św .Józefa. Prosimy o zadeklarowanie obecności modlitewnej i zabranie karteczek z tablicy. Organizujemy 5 osobowe grupy.
  2. Dnia rozpoczynamy Adwent, czyli okres radosnego przygotowania do Święta Bożego Narodzenia.
  3. Rekolekcje Adwentowe odbędą się w naszej Parafii w dniach od 7 do 9 Grudnia. Grudnia w naszej Wspólnocie Odpust parafialny. Sumie odpustowej przewodniczył będzie J.E. ks. Teofil Wilski Biskup Senior Diecezji Kaliskiej. Rekolekcje poprowadzi ks. Henryk Szchwanke z Kongregacji Oratorium Św. Filipa Neri w Gostyniu.
  4. Ofiarowanie Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi 8 grudnia o godzinie 21.00, cała Parafia klęka do modlitwy.
  5. W imieniu całej Parafii dziękuję Panu Szymonowi Lignerowi za zmontowanie Ołtarza Eucharystycznego.
  6. MYCIE PREZBITERIUM W ŚRODĘ o 18.30. ZAPRASZAM i Proszę o pomoc.
  7. Dziękuję w imieniu całej Parafii za pomoc w posprzątaniu ściętych drzew mieszkańców następujących miejscowości: Wojków, Wrząca, Stok Polski, Pipie Grzymaczew.
  8. Próba Scholi Magnificat w Środę o 18.30 i w Sobotę o godzinie 13.00 Wyjazd na Przegląd Zespołów śpiewaczych do Sokolnik.
  9. SPOTKANIE WSPÓLNOTY ANAVIM W PIĄTEK O 19.00.
  10. ZAPRASZAMY MĘŻCZYZN DO BRACTWA ŚW. JÓZEFA. Zadaniem Bractwa jest udział w Liturgii Kościoła, modlitwa, wsparcie rozwoju Parafii i krzewienie kultu św. Józefa.

Ks. Ryszard Krakowski

Proboszcz Parafii