OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA. 24 Listopada 2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA.

24 Listopada 2019

  1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: STOK POLSKI, GROBELKA I POLESIE. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości:
  2. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii odbędą się w dniach od 6 do 8 Grudnia. Tak jak wcześniej zapraszamy do udziału w 72 godzinnej Adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą Różańcową. Plan czuwania wywiesimy za tydzień. Zapraszamy do organizowania minimum 5 osobowych grup, najlepiej rodzinnych.
  3. W Środę zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 19.00 do 20.00.
  4. W miniony Piątek na cmentarzu parafialnym odbyła się NADZWYCZAJNA kontrola cmentarza. W ciągu najbliższych 14 dniu musimy usunąć śmieci. Aby pokryć koszty wywózki, proszę aby przy okazji zbiórki środków na ogrzewanie Kościoła każda Rodzina przeznaczyła na ten cel dodatkowe 10 zł. Z dniem 1 Grudnia tego roku wprowadzimy w naszej Parafii opłatę związaną z utrzymaniem cmentarza parafialnego, tak zwane „pokładne”. Szczegóły za tydzień.
  1. ZAPRASZAMY NA:

SPOTKANIE SCHOLI I PRÓBA PRZED KONCERTEM KOLĘD w Sobotę o godzinie 11.00 na Probostwie.

– DZISIAJ na Mszy świętej o godzinie 10.00 uroczyste przyjęcie Ministrantów 22. Gratulujemy Rodzicom i nowym Ministrantom.

– Dzisiaj także w Kaliszu ustanowienie Lektorów, w tym 7 Lektorów z naszej Parafii.

  1. Dzisiaj gościmy Siostry Zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża. Siostry budują Dom Rekolekcyjny dla Rodzin i potrzebują bardzo pomocy, dlatego Siostry przeprowadzą kwestę na ten cel. Rolnicy, którzy chcieliby wesprzeć Siostry warzywami, proszę o osobisty kontakt. Planujemy dostarczyć Warzywa we Wtorek. Wyjazd samochodu z warzywami we Wtorek o 9.00.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY, JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.                                                                                                  Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print