OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA. 22 LISTOPADA 2020.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA.

22 LISTOPADA 2020

 

1.    Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości WRZĄCA OD GRUSZCZYC DO POMINKA POWSTAŃCÓW za posprzątanie  naszego Kościoła i kwiaty.  Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższa Sobotę mieszkańców miejscowości: WRZĄCA WIEŚ.

2.     Niedziela inwestycyjna ZEBRALIŚMY 1240 ZŁ . Zebrane środki przeznaczymy na pokrycie kosztów wykonania projektu elektrycznego naszego kościoła.

3.    Następna niedziela 29 Listopada to już I NIEDZIELA ADWENTU.

4.    Od kolejnej Niedzieli w Zakrystii można będzie nabyć Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ich cena to 8 zł. W takiej samej cenie można nabyć Kalendarze na Rok 2021.

5.    Spotkanie Dzieci I Komunijnych. W ramach przygotowań do I Komunii świętej w 2021, zapraszamy Dzieci i Rodziców na Mszę święta w Sobotę      o godzinie 18.00.

6.    Spotkanie osób zaangażowanych w zbieranie środków na Ogrzewanie Kościoła odbędzie się w Czwartek o godzinie 18.30 na Probostwie.

7.    W Sobotę od godziny 9.00 będziemy sadzić drzewka i krzewy w obejściu Kościoła. Proszę o pomoc i zapraszam gotowych pomóc, do wspólnej pracy.

8.    Za tydzień wiele Parafii w Polsce rozpoczyna Rekolekcje, których celem Oddanie się Maryi. Każdego dnia można będzie na naszej stronie internetowej i na FB odsłuchać katechezę. Rekolekcje zakończą się 31 Grudnia, a 1 Stycznia na Mszy świętej o 12.00, nastąpi Akt osobistego oddania się Maryi.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NASZYCH PARAFIAN DO UDZIAŁU W TYCH REKOLEKCJACH I ZAWIERZENIA SIĘ MARYI.

POD TYM KĄTEM, PROWADZONE BĘDĄ RÓWNIEŻ NASZE PARAFIALNE REKOLEKJCE ADWENTOWE.

9.     Cmentarz. Tworzymy mapkę naszego cmentarza parafialnego. Na nagrobkach zostawiamy numery porządkowe, które prosimy zabrać do domu. Przy wnoszeniu opłaty za „pokładne” będzie można bez trudu zlokalizować miejsce, na którym spoczywają nasi bliscy zmarli. Dziękuje Młodzieży, która pomagała w minionym tygodniu w tych pracach. Dziękuję również osobom, które pomagały sprzątać cmentarz i tym, którzy zabierają stare znicze i sztuczne kwiaty do swoich przydomowych śmietników. Bóg zapłać.

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print