OGŁOSZENIA PARAFIALNE. Niedziela 14 CZERWCA 2020. XI NIEDZIELA ZWYKŁA.

Niedziela 14 CZERWCA 2020

XI NIEDZIELA ZWYKŁA.

1. JUTRO ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ PARAFII ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI. Wszystkie zużyte urządzenia elektroniczne można zostawić na Parkingu przed Kościołem, w Poniedziałek 15- go Czerwca, od rana do godziny 14.00.
  2. W Środę 17 CZERWCA po wieczornej Mszy świętej (19.00) rozpoczynamy spotkanie związane ze Zbiorkaą środków na instalację ogrzewania w Naszym Kościele.
  3. Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY.

Za posprzątanie naszego Kościoła i kwiaty.

Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższą Sobotę mieszkańców miejscowości: ROŻENNO I CHUDOBA.

1. Dzisiaj NIEDZIELA GOSPODARCZA. Zebrane środki przeznaczymy za opłacenie bieżących rachunków i za malowanie Starego Probostwa.
  1. Za Nami Uroczystość Bożego Ciała. Bóg Zapłać Druhom Strażakom, wszystkim Asysty, Dzieciom do Sypania kwiatków, Ministrantom i Scholi. Uroczyste zakończenie Oktawy Bożego ciała odbędzie się w Piątek w uroczystość NSPJ. Zapraszamy na procesję wokół Kościoła. Sowa uznania i szacunku dla Mieszkańców Wojkowa, Wrzącaej, Włocina, Trzcinki, Kamiennik, Pipie za przygotowanie Ołtarzy. W trwającej Oktawie Bożego Ciała zapraszamy Asysty na wieczorne Procesje Eucharystyczne.
  1. Piesza Pielgrzymka na Fajum 21.06.2020. na Uroczystość NSPJ godzina 9.00. Zapisy w Zakrystii. Suma odpustowa o godzinie 12.00.

ZAPRASZAMY:

• Próba Scholi Magnificat w Sobotę o 11.00 na Starym Probostwie.
  • Spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej. Sobota 19.00.
  • Za tydzień w Niedzielę po Mszy świętej spotkanie dla Dzieci I Komunijnych i Ich Dzieci. Będzie to ostatnie spotkanie przed Wakacjami, kolejne po ich zakończeniu.
  • We Wtorek w Kaplicy Fajum o godzinie 17.30, odbędzie się spotkanie Dzieci które w roku ubiegłym przeżywały I Komunię świętą.
  • Zapraszamy codziennie na Adorację Najświętszego Sakramentu od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 7.30 do 18.30, w Niedzielę od 7.30 do 17.00.

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

.

MODLITWA DO ODMAWIANIA

Panie Jezu, Zbawicielu świata,

Nadziejo, która nigdy nas nie zawodzi,

zmiłuj się nad nami

i wybaw nas od wszelkiego zła!

Prosimy Cię, abyś zdusił plagę choroby, która się rozprzestrzenia,

przywrócił zdrowie chorym,

zachował zdrowych,

wspierał pracujących dla zdrowia wszystkich.

Okaż nam Twoje miłosierne Oblicze

i wybaw nas w swojej wielkiej miłości.

Prosimy Cię o to przez wstawiennictwo Maryi,

Matki Twojej i naszej,

która wiernie trwa przy nas,

a także przez wstawiennictwo św. Józefa,

Twojego przybranego Ojca, a naszego Opiekuna.

Ty, który żyjesz i królujesz przez wszystkie wieki wieków.

Amen.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu przeżywają swoje urodziny imieniny, jubileusze składamy najlepsze życzenia.  Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.