OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków

 

1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWINSKICH . W Sobotę  prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców: WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY.

  1. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie Kapłanów na Kolędzie. Dziękujemy za wspólną modlitwę i gościnność. Niech dobry Bóg Wszystkim Błogosławi.
  2. Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w Niedzielę w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.
  3. Gazetka NIEPOKALANA. W gazetce znajdziemy Słowo na Niedziele i plan intencji Mszy świętych.  
  4. W minioną Niedzielę odbył się w naszej Parafii Koncert Kolęd dla Wiktorii.
    ZEBRANE  ŚRODKI przekazaliśmy  Rodzicom. Wszystkim Dziękujemy. Bóg Zapłać za dobre serce. Dziękujemy Pani Agnieszce Golińskiej i Jej Zespołowi, Scholi Magnificat, oraz Państwu Oli i Danielowi Wróbel za piękne wykonanie Kolęd. Wszystkim ofiarodawcom i zaangażowanym Bóg Zapłać.
  5. PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE.

Do końca Lutego zapisujemy osoby zainteresowane wyjazdem  na Pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dniach od 1 do 9 Lipca 2019. Przy zapisie dokonujemy wpłaty 500 zł. Mamy do dyspozycji 20 miejsc. Zapisy u Księdza Ryszarda.

  1. Tydzień temu gościliśmy w naszej Parafii Orkiestrę dętą ze Stawu Kaliskiego. Dziękujemy muzykom, za uświetnienie liturgii.
  2. Jutro to jest w Poniedziałek od godziny 15.00 do 17.00 do godziny w Remizie OSP Wojków wydawana będzie żywność w ramach Programu FEAD osobom które w odpowiednim czasie złożyły stosowne dokumenty. Zapraszamy.

W minionym tygodniu, Pan Bóg powołał do Siebie:

+ Franciszka Jurę i + Mariannę Mikołajczyk. Wieczny odpoczynek…

7.Sprawozdanie z życia Parafii za rok 2018.

 Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print