OGŁOSZENIA PARAFIALNE
IV NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP Wojków
1.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom miejscowości: WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWINSKICH . W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców: WŁOCIN DROGA DO CHUDOBY.
- Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie Kapłanów na Kolędzie. Dziękujemy za wspólną modlitwę i gościnność. Niech dobry Bóg Wszystkim Błogosławi.
- Spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się w Niedzielę w Kaplicy Fajum po Mszy świętej o godzinie 10.30. Zapraszam.
- Gazetka NIEPOKALANA. W gazetce znajdziemy Słowo na Niedziele i plan intencji Mszy świętych.
- W minioną Niedzielę odbył się w naszej Parafii Koncert Kolęd dla Wiktorii.
ZEBRANE ŚRODKI przekazaliśmy Rodzicom. Wszystkim Dziękujemy. Bóg Zapłać za dobre serce. Dziękujemy Pani Agnieszce Golińskiej i Jej Zespołowi, Scholi Magnificat, oraz Państwu Oli i Danielowi Wróbel za piękne wykonanie Kolęd. Wszystkim ofiarodawcom i zaangażowanym Bóg Zapłać.
- PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE.
Do końca Lutego zapisujemy osoby zainteresowane wyjazdem na Pielgrzymkę do Medjugorje, która odbędzie się w dniach od 1 do 9 Lipca 2019. Przy zapisie dokonujemy wpłaty 500 zł. Mamy do dyspozycji 20 miejsc. Zapisy u Księdza Ryszarda.
- Tydzień temu gościliśmy w naszej Parafii Orkiestrę dętą ze Stawu Kaliskiego. Dziękujemy muzykom, za uświetnienie liturgii.
- Jutro to jest w Poniedziałek od godziny 15.00 do 17.00 do godziny w Remizie OSP Wojków wydawana będzie żywność w ramach Programu FEAD osobom które w odpowiednim czasie złożyły stosowne dokumenty. Zapraszamy.
W minionym tygodniu, Pan Bóg powołał do Siebie:
+ Franciszka Jurę i + Mariannę Mikołajczyk. Wieczny odpoczynek…
7.Sprawozdanie z życia Parafii za rok 2018.
Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.