OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ  W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI WIEŚ.

  1. Nabożeństwa Majowe odbywają się będą bezpośrednio po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy do udziału w tych pięknych Nabożeństwach.
  2. W dniu 19 Maja na Mszy świętej o godzinie 12.00 przeżywać będziemy rocznicę Komunii świętej. Zapraszamy na Mszę świętą Dzieci, które przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy do serca w roku 2018. Próba i spotkanie organizacyjne odbędzie się w najbliższy Wtorek po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy Rodziców i Dzieci.
  3. Dzisiaj przeżywamy w Kościele Światowy dzień modlitw o Powołania. Prosimy o modlitwę w tej intencji, szczególnie o powołania z naszej Parafii. 2 czerwca gościć będziemy w naszej Parafii Kleryków WSD w Kaliszu.  
  4. PIELGRZYMKA DO GIETRZWŁADU z powodu braku zainteresowania została odwołana.
  5. 27 maja w Poniedziałek o godzinie 19.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób które udają się w Lipcu na Pielgrzymkę do Medjugorje. Będzie to okazja, do uregulowania reszty należności za wyjazd. Są jeszcze wolne miejsca, przypominamy, że całkowity koszt wyjazdu to 1.300 zł. Wystarczy mieć aktualny dowód osobisty, a szczegóły Pielgrzymki omówimy 27 Maja.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

print