OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA.

 OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1.   DZISIAJ  Niedziela gospodarcza. Zebrane środki przeznaczymy na zapłatę dla elektryków i zakup materiałów instalacyjnych.

2.   W Poniedziałek i wtorek musimy koniecznie powycinać w podłodze beton pod układanie płytek.  Proszę o pomoc.

3.   Jutro Zapraszam na Spotkanie  Radę Parafialną na godzinę 19.00. Spotkanie dotyczyć będzie malowania Kościoła i zebranych na ten cel środków.

Bardzo dziękuje Radnym Parafii za zaangażowanie w zbiórkę środków. Proszę każda Rodzinę naszej Parafii o wpłatę przynajmniej I części wpłaty czyli 500 zł.

4.   W Poniedziałek 16.05.  na Godzinę 19.00 Zapraszam Na Spotkanie Przygotowujące Do Wizyty W Naszej Parafii Arcybiskupa Lwowa ks. Mieczysława Mokrzyckiego, który przywiezie dla naszej Parafii Relikwie św. Jana Pawła II. KGW, Strażaków, Sołtysów Radę Parafialną.

5.   W ŚRODĘ 18 MAJA PO WIECZORNEJ MSZY ZAPRASZAM NA Próbę Scholę, Ministrantów, Pana Organistę i Pana Kościelnego.

6.   Nabożeństwa Majowe będą odprawiana łącznie z Mszą świętą wieczorną o godzinie 18.00. Zapraszam serdecznie.

7.   W dniach 11-15 Maja z powodów osobistych nie będzie Mnie w Parafii dlatego wyznaczone na te dni Mszę zostaną odprawione w innych terminach. Proszę uważnie prześledzić Intencje Mszalne. 

8.   Komunia święta rocznicowa obchodzona będzie w naszej Parafii w tym roku w Uroczystość Bożego Ciała 16 Czerwca.

Dziękujemy  tym którzy sprzątali w tym tygodniu nasz Kościół: KIJE, BUDY, WCISŁO. W Sobotę zapraszamy mieszkańców: POKRZYWNIAKI

 

                              NIECH BÓG WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWI.

 

 

 

print