OGŁOSZENIA PARAFIALNE. IV NIEDZIELA WIELKANOCNA.02 Maja 2021.  

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA        

 

1.    Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom STOK POLSKI WIEŚ. W tym tygodniu Kościół sprzątają rodzice Dzieci I Komunijnych w Piątek o 16.00. Zapraszam. Z tego tez powodu Msza święta z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego tego dnia sprawowana będzie o godzinie 8.00.

2.    Spotkanie dzieci I Komunijnych i Rodziców odbędzie się w PONIEDZIAŁEK 26 Kwietnia o godzinie 18.30. Spowiedź dla Dzieci I Komunijnych i Ich Rodziców będzie w Sobotę o godzinie 10.00.

3.     W związku z Uroczystością I Komunii świętej na godzinę 12.00 Zapraszamy Dzieci I Komunijne z Rodzicami i najbliższą Rodzinę. Miejsca w kościele na Mszy świętej o 12.00 tego dnia zarezerwowane są wyłącznie dla Dzieci I Komunijnych i Ich Rodziców.

Pozostałe osoby z powodu obwarowań sanitarnych związanych z Covid 19, prosimy o uczestniczenie w Eucharystii na zewnątrz naszej świątyni. Zdjęcia podczas liturgii wykonuje, tylko zatrudniona przez Rodziców Firma fotograficzna.   

4.    W najbliższą Niedzielę w naszej Parafii odbędzie się „Kiermasz Ciast dla Amelki”.  

5.    W Sobotę 1 Maja rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe, które odprawiane będą zawsze po ostatniej wieczornej Mszy świętej.

                                            Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii Wojków.

 

 

 

 

 

 

 

 

print